Karasu Satılık Yazlık Bahçeli Daireleri

karasu satılık yazlık

Adapazarı Karasu satılık yazlık villa konseptinde bir ev arıyorsanız Kocaali bölgesindeki müstakil tarzdaki denize sıfır Ekşioğlu Villaları ilginizi çekebilir. ancak siz site içi bir daire aramaktaysanız  32 evlerde sizin ev bakabileceğimiz yerler arasındadır. sadece burası mı hayır Aziziye Mahallesi, Cebeci ya da Akkum bölgelerinide araştırabilirsiniz.

Yatırım olarak emlak’tan vazgeçmeyenler dersiniz Karasu Evleri ilginizi çekecektir, ancak önceki yıllarda var olan arsa fiyatları artık çok yükseldiği için bölgede daire fiyatları da artmış bulunmakta. Ancak arsa sahibinden kat karşılığı alınan yerlerde bazen biraz daha uygun fiyatlar olmakta Karasu Ekşioğlu İnşaat daire fiyatları ilanları hemen hemen her zaman karşımıza çıkmakta.

Karasu satılık yazlık Merkez konumunda ya da nehir kenarında yeşil ile iç içe ister dubleks evler ister geniş imarlı arsa üzerine inşa edilmiş bahçe katı müstakil yazlıklar, site içinde ucuz daire seçenekleri sizleri beklemekte 1+1 yada 2+1  evler ya da dubleks seçenekleri size sunulmakta.

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasu Satılık Yazlık Daireler   

Bunun yanında bahçe katı isteyen müşterilerinin sayısı da oldukça fazla çünkü bu katlarda bahçeli kullanım alanları olduğu için ve aynı zamanda da denize sıfır bir konumda olan bir emlaksa bir site içi daire ise daha da değerli bir hale geliyor alacağınız daire, size çok güzel bir tatil yapmanızı sağlayacak

Aynı zamanda yatırım için dikilmiş bir Filiz olarak da görebilirsiniz yazlık fiyatları her geçen gün artmakta birlikte kışlık olarak da kullanılabilecek müstakil ev tarzında site içi daireler Ekşioğlu İnşaat tarafından yani firma sahibinden sizlerin beğenisine sunulmakta, Karasu Yalı Mahallesi mevkiinde bulunan ofisimize gelerek buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denize yakın bahçe kullanımı evler 2015 yılından bu yana bir Hayli değerlenmiş durumda daha önce burada arsa ve tarlalar vardı ama şimdi muhteşem havuzlu güvenlikli site içi daireleri görüyorsunuz. ister ikinci el ister firma sahibinden birçok daire bulmanız mümkün bunların dışında Karasu’da satılık deniz gören yazlık arayanlar yani manzaralı yazlık arayanlar da bir hayli çok.

karasuda satılık yazlık

Karasuda Satılık Müstakil Yazlık Denize Sıfır

Bunların yanında mesela eşyalı yazlık arayanlar da var, ancak eşyalı olarak kiralıklar bulunmakta satılık daireler de böyle bir alternatif çok nadir olmakta insanlar İstanbul’dan buraya geldiklerinde ucuz arsa, ucuz daire, ucuz yazlık almak için gelmektedir.

Ancak geldiklerinde fiyatları yükseldiğini görüyorlar daha önceki yıllara göre kıyaslandığında şu anda fiyat da gerçekten uygun pozisyonda yer almakta ve senetle ödeme imkanı ile birlikte hiç faiz ödemeden bu dairelere sahip oluyorsunuz

32 evler civarında da Karasuda satılık yazlık daireler bulabilirsiniz. Bunlar da tabii denize yakın denize sıfır dubleks ya da iki artı bir farklı seçeneklerde daire bulabilirsiniz. Ekşioğlu tarafından yapılmış bu sitelerde benimde bir yerim olsun diyorsanız taksitle ödeme seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Hem ucuz hem de senetle bir yazlık aldığınız zaman zaten alırken kazanmış olmaktasınız. Sakarya’nın ilçesi olan Karasu’da satılık yazlık daireler müstakil ve firma sahibinden alabileceğiniz birçok proje içinde alternatifler mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68