Karasu Satılık Yazlık Ev

ekşioğlu karasu

Doğru seçim için, kaliteli bir ev almak için Karasu satılık yazlık ilanlarına göz atabilirsiniz bölgesel olarak güzel bir yerde bulunan ve aynı zamanda Yatırım için çok tercih edilen bir bölge olan Karasu Evleri sayesinde de adından çok söz ettiren bir yer olarak duyulmuştur.

Birçok Mahallesi’nde birçok projeye rastlayabileceğiniz Karasu’da Liman bölgesi ve Yenimahalle son zamanlarda biraz daha hareketlenen bölgeler arasına girmiş bulunmakta. bunun sebeplerinden bir tanesi Akkum tarafında artık arsa kalmaması ve bu yönlerde yerlerin olması etken olmuştur diyebiliriz.

Karasu satılık yazlık evlerin ince işçiliğini soracak olursanız banyosu, mutfağı, Mutfak dolapları parkesi ve daha birçok ince detaylar özenle düşünülmüş tasarlanmış ve hazırlanmıştır.

Ancak bu konudaki farklılıklar çok olduğu için topraktan projelerimizin çoğunda opsiyonel seçim uygulamaktayız yani Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan ve şu an henüz ince işçiliğine yeni geçilmiş olan bir projeden daire alırsanız mesela mutfak dolap renklerini yer zemin parke renklerinin ıslak zeminleri kendiniz seçebileceksiniz. Yani bir nevi evinizi kendiniz dekore etmiş olacaksınız.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Daire Fiyat ve İlanları

İnsanların merak ettikleri ve bir şeyler yapmak istedikleri yatırım yapmak istedikleri bir bölge Karasu. Karasu Evleri Bundan yıllar önce çok cazip fiyatlara satılmaktaydı. o zamanlar Karasu’nun bugünleri pek de kestirilemiyordu. bugün olan projeler o zamanlarda olacak edecek diye duyuluyordu Bu tür durumlar artık bundan sonraki yıllar İçinde duyulmakta ne olur hangileri yapılır Onu zaman gösterecek.

Ama şu bir gerçek ki bundan sonraki yıllarda Karasu’ya birçok yatırım gelecek diyebiliriz.  Karasu’ya hiç gelmeyenler için biraz da buranın denizi’nden bahsetmek gerekir. herhalde Karasu’nun Denizi Karadeniz’e Marmara’nın kesiştiği bir noktada olduğu için dalga problemi ara sıra olabilmekte. bunun içinde dalgakıranlar sahil boyunca belli aralıklarla yapılmış durumda.

karasu evleri ekşioğlu satılık daire

Muhteşem Karasu Evleri

Yani şu an Karasu’ya geldiğinizde bu dalgakıranları görebileceksiniz 28 kilometre uzunluğunda Kumsal Plajı bulunmakta. Karasu’nun yani herhangi bir taş çakıl denize girdiğinizde sizi rahatsız etmemekte zaten temiz Deniz olduğu için geçen yıl 2017’nin başlarında mavi bayrak alarak rüştünü de ispatlamış oldu diyebiliriz.

Denize gitmek  istemeyenler içinde site içinde olan havuzlar serinlemenizi sağlayacak ve aynı zamanda size keyifli bir tatil geçirecektir.Bütün bunları okudunuz ve aynı zamanda gerçekleştirmek isterseniz sizleri Karasuda yaşamaya,yaza bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68