Karasu Satılık Yazlık Doğa Deniz Tatil

karasu satılık yazlık ev

karasu satılık yazlık

Uzun kumsalı deniz’i metropol şehirlere yakınlığı Karasu satılık yazlık ilanlarını değerli kılıyor, Gayrimenkul yatırımcıların ilgisini çeken konut ilanlarının en çok aranan listelerine giren Sakarya Karasu Evleri özellikle yaz aylarında çok tercih edilen bir bölge haline geldi. plajındaki dalgakıran larıyla sahil parkıyla merkezi konumdaki yeriyle sizlere muhteşem bir tatil keyfi sunmaktır.

Karasu’nun birçok Mahallesi’nde daire ilanları görebilirsiniz. Bunlar havuzlu güvenlikli lüks sitelerdeki daire ilanları  ekşioğlu İnşaat olarak geniş arazi üzerine yapılmış olan evlerde size için bütün konfor düşünülmüştür.

Karasu satılık yazlık alacağınız dairenin konumu olarak birçok alternatif mevcut en çok sorulan aranan evler Yalı Mahallesi’nde, 32 evlerde, Aziziye de, Yenimahalle’de olarak sıralanabilmektedir. mesela lunaparka yakın daireler ya da denize sıfır daireler aranılan tercih edilen daire ve site lokasyonlarının başında gelmektedir.

Ancak denize yaklaştıkça arsa fiyatları arttığı için fiyatlara da yansımakta o yüzden denize 50 metre mesafede ya da 100 metre mesafede olan site içi havuzlu güvenlikli sitelerden de tercih yapılabilir.

Karasu Satılık yazlık Merkezi Konum

karasu satılık yazlık (1)-min

Her geçen sezon ziyaretçi sayısı artan Karasu bundan 2 yıl önce 250 bin ile 300 bin kişiyi misafir ederken 2017 yılında bu rakam 750 bin lira kadar çıkmıştır. Yani Karasu tercih edilen rağbet gösterilen bir yer haline gelmiştir. kış aylarında biraz sessiz gibi gelse de yaz aylarında bu şirin tatil kenti sizlere güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Peki kış aylarında Karasu’da hayat nasıldır kış aylarında burada yaşanır mı, bunun cevabı evet neden çünkü her yerde olduğu gibi Karasu’da kışlık yaşamda devam etmekte. evler doğalgazlı kombili olduğu için ısıtma problemi de yok denilebilecek kadar az sadece yaz aylarında evlerini kullanmak isteyenler, klima ile ısıtma soğutma işlemini gerçekleştirmektedirler.

Karasu Ekşioğlu Evleri

karasu satılık yazlık (4)

Ancak Karasu Evleri kış aylarında kullanım için doğalgaz kombi taktırarak rahat bir şekilde ısınma problemi çözmüş olmaktadırlar.  Karasu genel olarak anlatmaya çalıştığımız da sahil kesimi yazlık tarla evlerle denize paralel bir şekilde yerleşim gerçekleştirilmiş bir yer olarak görülmekte.

Yukarılara doğru çıktığınızda yani Karasu merkeze çarşıda biraz daha yukarılara çıktığımızda fındık bahçelerini ve ormana rastlamaktayız. yani hem doğa ile iç içe mis gibi temiz hava alırken hem de denize girebilir Yaz aylarının sıcağında Karasu’da kumsalda serin yiyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68