Karasu Evleri Zamanı

karasu satılık yazlık

Karasu Evleri Benimde Bir evim olsun bir yerde bir yatırımın olsun diyenler için çok cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmakta neden Karasu diye soracak olursanız bunun cevabını birçok açıklaması var Daha doğrusu bu sorunun birçok cevabı var.

Sakarya iline bağlı olan Karasu Bundan yıllar önce şu anki hali gibi değil mesela Karasu Limanı yoktu Karasu sahil Parkı yapılmamıştı Karasu’da denizde kumsaldan baktığınızda hiçbir şey göremiyorsunuz dalgakıranlar yapılmamıştı yani Karasu yatırım almaya henüz başlamamıştı Peki şimdi.

Şimdi Karasu’nun giderek güzelleşen uzun bir sahili var Bu Sahilde kocaman bir Karasu sahil Parkı var Gece pazarları restoranlar çarşılar Alışveriş Merkezi sinema salonu lüks mekanlar Evet bu saydıklarımın hepsi de Karasu’da var.

karasu evleri 2

Karasu Evleri Yeni Sezon

Peki yıllar önce buradan yatırım yapan buradan ev alan tatilini ve yatırımının Karasu’da yapmak isteyen binlerce kişi şu anda yaptıkları yatırımın ne kadar isabetli olduğunu görmüş oldular.

Bahsettiğimiz şeyler şu an yapılmış Ama 4 yıl önce burada olmayan şeylerdi Peki bundan sonra neler yapılacak Biraz onlara bakalım.İşte Karasu evleri

Karasu Limanı’nın açılmasının ardından yeni etapları devreye girecek şu anda hızlı bir çalışma devam etmekte limonun içindeki yükselen antrepoları binaları şu anda görebilmek deseniz Peki Karasu’ya böyle büyük bir liman geldikten sonra ne oldu burası fabrikaların ilgisini çekmeye başladı.

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu Karasu Satılık Daire

Mesela BMC fabrikası burada denizköyde İhsaniye de 222 hektar alan daa bir fabrika kuruyor Hummalı bir çalışma devam ediyor karasudan Deniz köye doğru giden yolda arabanızla giderken sağınızda gördüğünüz bu büyük devasa fabrikanın alanı siz yolunuza devam ettiğiniz sürece bayağı bir yanınızda kalmış oluyor yani bu kadar uzun büyük bir yere kuruluyor.

Peki bu fabrika açıldıktan sonra neler olacak en önemli gelişmelerden bir tanesi istihdamın artması ve bölgede istihdam sağlanmaz olacak bu rakamın ortalama 10000 civarında olması bekleniyor bu Sadece BMC fabrikası için geçerli Peki limanında olacak olan istihdam ve bölgede bu fabrikalara yenileri eklenirse o zaman bölgenin nasıl hareket deneyi ne kadar göç alacağı aşağı yukarı tahmin edilmekte.

Konum olarak hem İstanbul’a yakın olması hem Sakarya Adapazarı’na yakın olması karasuyu ve burada kurulan Limanı çok stratejik bir yer haline getirmekte bildiğiniz üzere Karasu’da bulunan otomobil fabrikaları yurtdışına bu araçları göndermek istediklerin de Karasu Limanı kullanabilirler.

karasu evleri

Karasu satılık yazlık almak İşte bu sebeplerden ötürü önümüzdeki yıllarda daha da antıklı bir hale gelebilir Tabi o zamana kadar bu fırsatlar hala yerinde durursa İşte bu yüzden senet kampanyalarını ya da indirimli daire fiyatlarını takip edin ve kaçırmayın diyebiliriz.

Bölge hakkında bilginiz yoksa bölgeyi görmek istiyor projeleri yerinde incelemek ve beğendiğiniz bir daireyi yerinde görmek istiyorsanız hafta sonları düzenlenen ücretsiz Karasu turlarına katılarak buraya gelebilir misafirimiz olabilirsiniz.

Hem tatil hem yatırım için uygun bir lokasyon olan Sakarya Karasu bakalım bundan sonraki yıllarda ne gibi yatırımlar anne gibi yeniliklere sahne olacak Bu arada şunu da hatırlatalım yaz aylarında sahilde denize gireceğiniz zaman dalgakıranlar ın ön tarafı gayet rahat girebileceğiniz yerler oldu aynı zamanda Herhangi bir olumsuz duruma karşı da cankurtaranlar sahilde belli aralıklarla görev yapmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68