Ekşioğlu Karasu Merkezi Evleri

karasu evleri

Ekşioğlu Karasu evleriyle yıllarca kirada oturanlar için yani kiracılara ev sahibi olma olma yolu açıldı ister topraktan isterseniz bitmiş Dairelerde faiz olmadan senet seçenekleri ile bir daireniz olabilir bunun için evin dörtte biri kadar peşinatın  olması yeterli ve aynı zamanda bitmiş Dairelerde tapunuzu da peşinat dan sonra hemen alabilirsiniz.

Karasu Evleri site içinde olan denize yürüme mesafesinde müstakil konutların bulunduğu villa tarzında 3 katlı olan site içi Gayrimenkul yatırımları arasında iyi bir argüman olarak karşınıza çıkıyor.

Peki Adapazarı Karasu neden değerli neden değerleniyor bunun sebeplerinden bir tanesi bölgeye olan yoğun ilgi özellikle Metropol Kent İstanbul’dan bölgeye çok rağbet var. okullar kapanır kapanmaz İstanbul’un Büyük bir kısmı Karasu’ya Akın ediyor diyebiliriz.

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu Projeleri

Son yıllardaki verilere göre yaz aylarında karasu’yun ziyaret edenlerin sayısı 750 bin kişinin üstünde. Peki neden bu kadar ilgi çekiyor  Bu tatil kenti bu soruyu hiç sordunuz mu Hemen cevap vermeye çalışalım.

Ekşioğlu Karasu 2017 yılında mavi bayrak almış bir plajı var. bu plaj 28 kilometre boyunda aynı zamanda kumsaldan oluşan bu plaj Sarı kumdan ibarettir yani burada çakıl bulmak taş bulmak mümkün değildir.

2018 yılına girdiğimiz şu günlerde yeni sezon yaklaşmakta yaz sezonlarına hazırlanan Karasu bu yılda yüzbinlerce tatilci ağırlamak için hazırlıklara çoktan başladı bile.

ekşioğlu karasu 1

Karasu Evleri Satılık Yazlık

Şehirdeki altyapı çalışmaları ile başlayan takvim şehire inşa edilecek projelerle birlikte devam ediyor. Bakalım Karasu’ya Karasu Sahil Park gibi güzel vizyon sahibi ilgi gören projeler yapılacak mı ? Onun cevabını kısa süre içerisinde göreceğimizi umuyoruz.

Ekşioğlu İnşaat olarak Sakarya Karasu’da inşa ettiğimiz birçok projede geniş yeşil alan sosyal donatılar denize yakın konumda olması ve sizin için daha çok keyif alabileceğiniz site içi alanlar inşa etmek ve kurgulamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bölgede birçok projemiz bulunmakta bunlardan bazıları Göl Evleri, Ekşioğlu City projesi, Yeşil Vadi 1, Gardenya evleri, Hasan Ekşi Konakları, Yeşil Vadi 6 Melis evleri Kemal ekşi villaları olarak sıralanabilir.

Ekşioğlu Evleri Site İsimleri

Ekşioğlu Evleri Site İsimleri

Binlerce aileyi bugüne kadar daire sahibi yapmış bir firmadan proje sahibinden bir daire sahibi olmak için Karasu’ya bekliyoruz. Karasu’nun sadece Deniz’i değil kumsalı tabiatı doğası havası da sizin ilginizi çekecektir.

Hem denize sahile yakın hem de Merkezi konumdaki birçok projede sizde Karasu’da daire sahibi olabilirsiniz. bunun için hafta sonları düzenlenen ücretsiz Karasu turlarına katılarak buraya gelebilir ve detaylı bilgi alarak bu daireleri binaları kendiniz gezebilirsiniz.

Akşamları Karasu’da canınız pek sıkılmaz çünkü gece geç saatlere kadar gece pazarları sahilde kumsalın üstüne kurulmuş parklar özellikle Karasu sahil Parkı lunapark sahil Karasu Parkı’ndan merkeze çarşıya kadar uzanan yolda açık olan dükkanlar ile yaz aylarında Karasu’da hareketli bir sezon geçiyor diyebiliriz.

Bundan yıllar önce Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan projelerden daire alanlar şu an zaten aldıkları fiyatını üstüne prim yaptığını kendileri görüyorlar. bundan 4 yıl öncesine kadar bölgede 1+1 daireler 40 bin lira civarında alabilirken şu anda aynı daire 100 bin TL’den aşağı alınamıyor. fırsat hala kaçmış değil bundan sonraki yıllarda Karasu’nun değerleneceği göz önüne alındığında şu anki fiyatlardan da özellikle senet kampanyaları denk gelirse daire almak gayet mantıklı bir Yatırım olarak gözükmekte.

Aynı zamanda tatilinizi yaparken evinize değerlendir için bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz kış aylarında isterseniz evinizi kiraya da verebilirsiniz. Şu an için kira getirisi aylık yaz kış kiralamalarda 500 TL civarında denilebilir.

Karasu satılık yazlık ilanları fiyatları konumları ve daha birçok Kriter ve özellikleri hakkında bilgi almak için bizlere iletişim bölümündeki numaralardan ulaşabilirsiniz. ya da canlı destekten sorularınızı sorarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68