Karasu Evleri Her Mevsimde Güzel

karasu satılık yazlık

Son yılların en çok trend olan yerleri arasında sessizce yükselen değeri ile karasu evleri geliyor.Denize sıfır müstakil evler herkezin gönlünde olan ancak Karasu arsa fiyatları çok yükseldiği için yer bulmak zor bulunsada fiyat olarak biraz yüksek olabiliyor.

Karasuda sadece 2+1 seçenekleri yok dubleks dairelerde alternatifler arasında yerini almaktadır.Karasu’da birçok daire seçeneği bulmak mümkün bu daireler doğalgaz kombili ısıtma olarak bazı projelerde de Yerden ısıtmada olabilmektedir.

İnşaat Karasu evleri Ekşioğlu İnşaat yazlık daire seçenekleri bölgede birçok mahallede kendini göstermekte, firma sahibinden yeni sıfır denize yakın havuzlu site içindeki daireler uygun ödeme koşullarıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

ekşioğlu karasu evleri

Karasu Evleri Tatili Ayağınıza Geldi

Favori ilanlar genellikle denize yakın konumdaki ilanlar olarak düşünülürse de denize yürüme mesafesindeki birçok projede favorilerime ekleyebileceğim daire diyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Karasu’da birçok proje görebilirsiniz Gardenya evleri, Yenimahalle Konakları, Melis evleri, Ekşioğlu city evleri gibi birçok projede yer bulabilirsiniz.

Aziziye Mahallesi, Yalı Mahallesi ya da 32 Evler Mahallesi bu mahallelerde sadece birkaç tanesi aynı mimariye benzer evleri ard arda gelen projesi görebilirsiniz mesela Yeşil Vadi 1 evleri şu anda Yeşil Vadi 7 evlerinin yapılmasına neden olmuş bir başlangıç projedir.

karasu evleri

Ekşioğlu Karasu Evleri

Müşteri memnuniyeti Ekşioğlu İnşaat olarak ilk sırada yer almaktadır. Tecrübe sahibi bir firmayla çalışmak gerçekten çok avantaj sağlayacaktır. Merkezi konumda ki sıfır daireler yaz ve kış aylarında içinde rahatça yaşayabileceğiniz şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Sitelerde daire sayısı olabildiğince az tutulmaya çalışılmış yeşil alan ve sosyal donatıları önem verilmiştir. tatilden daha fazla şeyler istiyorsanız istediğiniz aynı zamanda daire almak ve yatırım yapmak kısa faiz olmadan elden senetle ödemek istiyorsanız ve aynı zamanda da kira getirisi olacak bir lokasyon istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Büyük sitelerde içerisinde marketi kafeteryası olan her bir köşesi yeşil alanlarla donatılmış olan güvendiğim huzur dolu bir zaman geçirebileceğiniz evler geniş kullanım alanları izle sizleri projelerimiz hakkında daha fazla bilgi İstiyorsanız arayın yardımcı olalım.

Neden Karasu ? neden Karasu Evleri ? gibi sorular için Karasu’ya bir kere Gelmeniz gerekir bölgeyi incelemeniz buralarda neler olduğunu kendi gözlerinizle görerebilirsiniz ücretsiz karasularına katılmak için bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz muhteşem denizi sosyal yaşam alanları, ince kumu ile Karasu sizleri bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68