Ekşioğlu İnşaat Satılık Daireler

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu İnşaat Sakarya Karasu’da yaptığı projeler ile zaten bilinmekte bunun yanında İzmit’te inşa ettiği rezidans projesi olan Star Hill evlerine de başlamış durumda.

Karasu Evleri şehrin birçok bölgesinde boy gösterirken bu tatil kentinin yeni gelişen bölgelerinden biri olan Yenimahalle Sakarya Nehri’nin denize aktığı bölgede yer almakta.

İhsaniye Denizköy Kaynarca istikametine giderken zaten nehri görüyorsunuz, nehrin üstündeki köprüyü geçmeden sağa doğru indiğinizde karşınızda balıkçı teknelerini çay bahçelerini kahvaltı salonları göreceksiniz.

ekşioğlu karasu satılık yazlık

Ekşioğlu Karasu Lüx Konutlar

Buradan aşağı doğru indiğinizde yolun bitiminde karşınıza deniz çıkacak. bu kordonboyunda birçok Restoran aile çay bahçeleri bulunmakta. Taze balık yiyebileceğiniz balıkçı restoranlarında keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Özellikle akşam saatlerinde Yenimahalle sahilinde güneşin batışını izlemek oldukça keyif verici burada kumsalda oturabilir ve dakikalarca Yakamoz izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda avdan dönemi balıkçı tekneleri önünüzden geçerken denizden Sakarya nehrine geçiş yaparken onları izleme fırsatını da yakalamış olursunuz.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık İlanları 

Köprüden karşıya geçtiğinizde ise bu yolu takip ettiğinizde İhsaniye Denizköy Acarlar Longozu istikametine doğru yol almış, olursunuz ya da sola döndüğünüzde burada nehrin üzerine kurulmuş restoranları kahvaltı bahçelerini görebilirsiniz. Buralarda kahvaltı yaparken göldeki balıklara ekmek atabilir ve onları keyifle izleyebilirsiniz.

Peki biraz da liman bölgesine doğru gidelim. Sakarya Limanı’nın açıldığı yer olan Liman bölgesinde Ekşioğlu İnşaat imzalı birçok projeyi görebilirsiniz. zaten Ekşioğlu Karasu evlerinin en yoğun olduğu yerlerden bir tanesi de bu bölgedir.

Burada birçok daire seçeneğini barındıran ister havuzlu ister havuz olmayan ama denize çok yakın mesafede olan bu bölgede bir daire seçebilirsiniz. buradaki dairelerde doğalgaz ısıtma mevcuttur aynı zamanda liman bölgesinde binaların altı dükkan olduğu için yatırım için seçilebilecek bölgelerden bir tanesidir.

Biraz daha ilerlediğimiz de çarşının içinden doğru geçip Yalı Mahallesi’ne doğru ilerlemekteyiz, bu mahallede bu bölgede oldukça çok bilinen tercih edilen bölgelerden bir tanesi olmaktadır.

ekşioğlu karasu

Yaz kış yaşamını daha çok olduğu bölgelerden bir tanesidir. aynı zamanda Yalı Mahallesi’nde özelliği hem ana yola, otobüs, minibüs yoluna hem de denize olan mesafesinin çok kısa olmasıdır. Bu da konum olarak merkeze yakın yola yakın denize yakın bir yer isteyenleri bir daire isteyenleri aradıkları kriterlere göre bir eve kavuşturmak için yeterli nedenlerden bir kaçtanesidir.

Karasu satılık yazlık evleri müstakil butik sitelerde havuzlu ve aynı zamanda denize sıfır konumda bulunabilmektedir, villa rahatlığında bahçe katları kapılarının önünde yeşil kullanım alanları ile birlikte keyifli bir tatil yapmanıza olarak tanımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68