Karasu Satılık Yazlık Ödeme Planı

karasu evleri

Karasu Satılık Yazlık konutlarının , Sakarya Karasu’nun bu kadar çok ilgi görmesinin sebeplerinin başında insanların Karasu evleri yani kendi evlerinde tatil yapma olanaklarının olması geliyor. hiç şüphesiz İstanbul gibi bir metropol kente yakınlığı mesafesi de karasuyu cazip kılan yerlerden bir tanesi haline getirmeye yetiyor artıyor bile.

Okulların tatil olması ile birlikte özellikle çocuklu ailelerde tatil yapmak isteyenlerin sayısı oldukça artmakta, 3 ay gibi bir sürede sadece bir hafta ya da 15 gün tatil yapmaktan ziyade kendinize ait bir evde, tabii ki bu ev havuzlu güvenlikli site içi bir konut oluyor böyle bir evde tatil yapma fikri sizce nasıl.

Evet bu fikir oldukça yüz güldürücü bir fikir olarak sizin de aklınıza yattıysa karasuyu biraz araştırmanızı rica ediyoruz. Karasu nerededir ? Karasu’ya nasıl gidilir ? Karasu’da nereler gezilir Karasu’nun komşu il ve ilçeleri nerelerdir ? mesela Kaynarca, Kandıra, Şile, Ağva Karasu’ya yakın olan yerlerden bazıları, tabii ki bunların yanında Akçakoca, Karadeniz Ereğli zaten bağlı bulunduğu il Sakarya Adapazarı sayılabilir.

Son dönemlerde Kendi evinizde tatil yapma Trendi yükseliyor, bunun sebebi ortalama 10 yılda ödeyeceğiniz tatil parasına kendinize bir tatil kentinde 28 kilometre kumsalı olan, mavi Bayraklı Plajı olan, aynı zamanda alacağınız eviniz sitesinin içinde havuzu olan, yeşil alanları olan bir tatil fırsatı ile karşı karşıyasınız Karar sizin.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Ödeme Planları

Peki bu evlerine nasıl sahip olunur, bu evlerde oturmak için bu evlere yerleşmek için hangi şartlar gereklidir en çok merak edilen konulardan bir tanesi de herhalde bu çünkü bu kadar anlattık sanki soruyor gibisiniz Bu evler nasıl evler Karasu satılık daire fiyatları şu anda nasıl ?  Şimdi ilk başta şunu söylemek gerekir Karasu’da birçok proje var. Bu projelerden birçoğunda farklı fiyatlar var Ancak ortalama şu an 2018 yılı için konuşursak 1+1 daireler 100 bin TL ile 140 bin TL arasında değişmekte.

2+1 daireler ise 135 bin TL ile 199 bin TL arasında değişmekte, tabii ki bu projelerde denize uzak değil denize yürüme mesafesinde olan projeler yine yukarıda saydığımız bütün Sosyal donatıları olan havuzlu sitelerdeki denize yakın lokasyonlardaki evler bunlar.

Karasu evleri ile ilgili Tatil kısmını, ödeme kısmını az çok anlatmaya çalıştık, bu arada şunu da hatırlatalım kampanyalara göre değişmekle birlikte birçok seçenek sunulmakta, bu seçeneklerden en cazip olanı ise senetle ödeme imkanı, yani elden senetle. Siz Karasu’da  daire sahibi olabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparsınız kısaca ona da bahsedelim, % 25 gibi bir peşinatınız varsa geri kalan kısmını mesela ortalama 140 bin TL’lik bir ev beğendiniz, bu evin bu gayrimenkulün fiyatının 40 bin TL’sini peşinat olarak verseniz geri kalan 100 bin TL’yi nasıl ödersiniz ?

karasu satılık daire

Karasu Satılık Daire Müstakil Bahçeli Sitede Denize Yakın Evler

Karasu satılık yazlık evlerde Birkaç tane farklı seçenekten bir tanesi de bazı projelerde geçerli olan 36 ay elden senet imkanı 36 ay elden senet ile aylık 2700 TL civarında bir taksit çıkar dilerseniz 36 ay boyunca bu taksidi ödeyerek Karasu Evleri Karasu satılık yazlık evleriden bir tanesini alabilirsiniz.

Taksitler size çok geldiyse yani 2700 TL değil de ben 2000 TL ödeyebilirim diyorsanız bunun da bir çözümü var. Siz istediğiniz taksit miktarını ödersiniz geri kalan ödenmeyen rakam toplanır ve toplanan rakam 1 yıl sonraya ara ödeme olarak konur. Ve siz de bu ara ödemeyi evinize oturduktan sonra gerekirse tapumuzu aldık tam bir yıl sonra ödeyebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi ödeme planı ve ödeme seçenekleri daire fiyatları baz alındığında uzunca bir kumsalı olan, İstanbul’a mesafesi yakın olan, aynı zamanda Plajı mavi bayraklı bir plaj olan dalgakıranlarla baştan sona donatılmış bir kumsalı olan kumsalında denizinde çakıl olmayan yani sarı kum olan bir beldede bir tatil kentinde, bu şartlarla bir daire sahibi olabilirsiniz.

karasu evleri

Karasu Evleri Neden Uygun Fiyatlı

Tabii ki bu fırsatlar kaçmadan etrafınızda daha önceki yıllarda Karasu’ya gelip ücretsiz Karasu turlarına katılıp burada bir Karasu satılık daire beğenmiş ve almamış tanıdıklarınız varsa zaten Karasu’nun şu anda nasıl değerlendiğini  onlardan öğrenebilirsiniz.

Peki gelelim Karasu’daki yatırımlara; Karasu’da hangi yatırımlar var Karasu’da neler yapılıyor? bildiğiniz üzere üçüncü köprü yolun devamında olacak olan Kuzey Marmara Otoyolu karasudan geçecek.

Ve bu yolun ardından Karasu İstanbul arası üçüncü köprünün üstünden 110 kilometre gibi bir süreye düşürecek, bu yolun ardından zaten bölge İstanbul’a daha yakın olacağı için haliyle değerlenecek.

Başka bir yatırım hisse BMC fabrikasının Karasu denizköyde kuracak olduğu savunma sanayi ile ilgili olan Fabrikalar 222 hektar alana kurulan bu fabrika çalışmaları, devam eden bu fabrika açıldıktan sonra 10 bin kişinin burada istihdam edilmesi bekleniyor.

Evet yanlış duymadınız tam 10 bin  kişinin bu bölgede istihdam edilmesi bekleniyor, Karasu Limanı açıldı Karasu limanında da bir hayli hızlı çalışmalar devam ediyor. orada da istihdam için büyük bir kontenjan olacağı düşünülmektedir ki tesis bayağı büyük bir tesis bütün bunları göz önüne alındığında da Karasu ilerleyen yıllarda adından daha da çok söz ettirecek bir yer olma yolunda ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68