Karasu Evleri Ekşioğlu Yazlık

karasu satılık yazlık

Karasu evleri Ekşioğlu yazlık kışlık kullanılacak lüx konutlar,site içinde muhteşem fırsatlarla karşınızda.Karasu satılık daire alacaklar için inşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar hızlı devam ediyor. Karasu’nun farklı mahallelerinde devam eden ya da bitmiş olan projeler anahtar teslim bugün oturabileceğiniz evler uygun ödeme koşulları ,fiyat avantajlarıyla şu an satışta bulunuyor.

32 evler, Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi gibi bölgeler en çok bilinen yerler arasında yer alırken Yenimahalle’de Ondan sonraki zamanların yeni Parlayan Yıldızı olabilir.Bölgede çok yakında kurulan BMC fabrikasının faaliyete girmesinin ardından hareketlenme beklenmekte, Denizköyde kurulan bu fabrikaya en yakın olan Karasu’nun mahallelerinden biri olan Yenimahalle gelişme adayı bir bölge denilebilir.

karasu evleri (2)

Karasu Evleri Yazlık Konutlar

Eğer sadece Yatırım değil Hem tatil hem de yatırım diyenlerdenseniz sizlere farklı seçenekler sunulabilir. Havuzlu güvenlikli yeşil kullanım alanları olan bahçeli müstakil konforlu site içi daireler sizin için uygun olabilir. Karasuda satılık yazlık arayanların büyük bir kısmı denize yakın olmak istiyor, zaten bütün projeler denize yürüme mesafesinde olan lokasyonlara inşa edilmekte.

Peki denize sıfır site içi havuzlu güvenlikli daireler yok mu tabii ki var. Ancak bunların fiyatları denize yürüme mesafesi olanlardan biraz farklı olabiliyor, çünkü denize yakın arsalar daha değerli olduğu için buralardaki arsa payı yüksek oluyor o yüzden bu da fiyatlara yansıyor.

Karasu Evleri Birçok daire seçeneği mevcut ancak geniş aileler için dubleks daire seçenekleri de var birçok projede yer alan bu dairelerin özelliklerinden bir tanesi de geniş teras alanlarının olması peki buralarda kış aylarında da yaşanır mı Karasu’da sadece yaz aylarında hayat var desek yanlış olur, Çünkü kış aylarında da burada yaşayanlar orada kalanlar var yazın bu yoğunluğun olmasının sebebi okulların kapanması ve İstanbul’da yaşayan ve buradan bir daire alanların yaz aylarında buraya girebilmeleri, ancak Karasu’nun çarşı dediğimiz kısmında yaz kış hayat devam etmekte.

karasu evleri (3)

Deniz,Kumsal,Tatil Karasu Evleri  

Karasu daire seçeneklerinde başka aranan kriterlerden bir tanesi de müstakil evler müstakil evler bulunmanız mümkün, ancak tercih edilen daireler site içi daireler olmakta bunun sebebi 24 saat güvenliğinizin  olması hafta sonu çocuklarınızı bırakıp aklınızın orada kalmaması için site içi daireler daha mantıklı gözükmekte.

Karasu’nun denizi dalgalı diye birçok kişi konuşmakta ancak buraya geldiklerinde sahilde belirli aralıklarla dalgakıranların yapıldığını görecekler ve burada dalgakıranların önlerinde denize girebilirsiniz, aynı zamanda zaten dalgalı durumlarda ya da hava durumlarında bir değişiklik olduğunda belediye anonslarla bunu herkese duyurmakta, zaten sahilde de cankurtaranlar görev yapmakta bu arada hatırlatalım Karasu Plajı geçtiğimiz yılda mavi bayrak alarak temiz deniz ünvanında kazanmış oldu.

İstanbul’un kalabalığından sıkıldığınızda ailenizle beraber girebileceğiniz otel konforunda bir tatil yaşayabileceğiniz ve bunu Kendi evinizde yapabileceğiniz bir yer istiyorsanız Karasu bunun adreslerinden bir tanesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68