Karasu Satılık Yazlık Havuzlu Daireler

karasu evleri

Karasu satılık yazlık daireler yaz aylarının yaklaşması ile dahada aranır sorulur merak edilir oldu.Karasu evleri kış kampanyaları Şubat ayı sonlarına doğru sona eriyor son fırsatları kaçırmamak,İstanbul’un arka bahçeşi olan tatil kenti Karasu’dan bir daire almak için geç kalmayın.Ekşioğlu inşaat güvencesi ve uygun ödeme seçenekleri ile bir ev sahibi olabilirsiniz.

Karasu uzun yıllardır yatırım ve tatil için seçilen mekanalrın başında yer alıyor hem İstanbul’a olan yakınlığı ve hemde çevresel özellikleri ile cazibe merkezi olan Kent Denizköy civarında yapılan yatırımlar ile dahada büyüyor.

Bundan birkaç yıl sonra Limanı,plajı,evleri,yatırım alanları ile bu güzel kent beklide bambaşka bir yer olacak.bundan yıllar önce buraya gelenler bilir o zamanlar daire fiyatları çok uygun,daire ilanları geniş bir yelpazede bulunuyordu.

karasu satılık yazlık (2)

Karasu satılık daireler

Karasu satılık yazlık Peki şimdi o yıllara göre değerlendi ancak fırsat kaçmış değil devam ediyor,her geçen gün bölge değerleniyor.Karasu belediyesi hummalı bir çalışma ile şehri yeniden elden geçiriyor alt yapı çalışmları tamamlanır tamamlanmaz yeni projeler sırada bekliyor.

Karasu sahil park gibi birçok projeye burada ihtiyaç var,lunaparkın ve sahil caddesinin hemen bitişinde yer alan bu park adeta Karasu’nun rengini değiştirdi.akşamları güzel bir sahil gezisi yapmak isterseniz evinizden çıkın ve yürüyüş yapın ister sahilde yürüyün gecenin karanlığında,denizin sesini dinleyin.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Lüx Evler

Karasu sahil park’ta yada yakınıda sahil üstünde  bir çay bahçesinde ailenizle güzel bir yaz akşamı geçirebilirsiniz.İstanbul’da yaşıyorsanız yeni yolun açılmasının ardından  bir saat gibi bir sürede buraya gelebileceksiniz.

Karasu’da her yıl tatil yapıyorsanız sizinde buradan bir ev alma zamanınız gelmiş olabilir fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutun çünkü fiyatlar her geçen gün artmakta.

Karasu satılık daire ilanlarına baktığınızda çok farklı seçenekler görebilirsiniz ,1+1 2+1 dubleks daireler yada site içi müsatkil villa konforunda havuzlu daireler.Denizi çok seviyorsanız evinizden çıkıp denize kumsala inebilirsiniz yada,havuz sevenlerdenseniz zaten siteden çıkmanıza bile gerek yok.

Kalabalık sevmiyorsanız butik sitelerden bir ev seçebilirsiniz ama ben biraz daha geniş bir yerden ev alayım içinde yürüyüş alanları olsun,sosyal donatıları olsun diyenlerdenseniz sizin içinde alternatifler mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68