Karasu Evleri Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri

Ekşioğlu İnşaat Sakarya Karasu’da birçok farklı projeye imza atmış durumda Karasu satılık yazlık denince akla gelen Ekşioğlu Karasu Evleri denilince de  Listenin 1. Sırasında yer almakta.Birçok farklı proje ekşioğlu imzasını taşımakta. Ekşioğlu City evleri, İlksan sitesi, Yeşil Vadi 1 ve Yeşil Vadi 7 evleri BEM-BİR-SEN  Sitesi Yeni Mahalle evleri, Güven 2 ,Sitesi Gardenya evleri gibi birçok projeye imza atan Firma Karasu dahilinde size bir daire sahibi yapmak için farklı kampanyalara imza atıyor.

Ister peşin, istersen et ile bir daire sahibi olmak İstiyorsanız siz de Karasu’ya bir ziyarette bulunarak buradaki evleri gezebilir dairelerin içine girerek kendiniz görebilirsiniz. Karasu’nun birçok yerinde ,32 evler, Yalı Mahallesi ya da Akkum gibi birçok bölgesinde yükselen projeler ya da bitmiş olan projelerden bir daire sahibi olabilirsiniz.

Geniş metrekareli havuzlu güvenlikli site içi ultra lüks evlere sahip olmak İnanın hiç de zor değil neden mi çünkü senet ile ev sahibi olabilirsiniz. Peki ama nasıl mı hemen anlatım, diyelim ki bir daire almak istiyorsunuz ve 30 bin tl ye Yada 40 bin TL gibi bir birikiminiz var ve aylık Senetler halinde taksitler ödeyebilirsiniz mesela 2000 tl yada 3000 TL civarında O zaman siz karasudan bu bahsettiğimiz ultra lüks daireler den bir tanesine sahip olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Karasu Evleri Ekşioğlu Farkı İle…

karasu satılık yazlık Peşinatı verdikten sonra hemen tapumuzu alabilir ve evinize oturmaya başlayabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız bitmiş daireleri bu muhteşem kampanya ile sahip olmak için elinizdeki küçük birikimi değerlendirmeniz yeter.

Peki nasıl olacak bu ilk önce sizin Karasu’ya gelmeniz gerekiyor Karasu’da gezeceğiz projelerden bir tanesini beğendikten sonra O projenin üstünden bir ödeme planı çıkarttım, bu ödeme planı Size uygun olup olmadığını beraberce paylaşacağız ve bakacağız ki bu ödeme planı size uyuyor o zaman daire sahibi olmuş olacaksınız.

karasu satılık yazlık daire

Karasu Satılık Yazlık Al Senet İle Öde…

Ön protokol yaptıktan sonra peşinatı ödediğiniz  gün tapunuzu da alıp evinizi teslim alabilirsiniz, böylelikle Karasu’da hem bir yatırım yapmış olursunuz, hem de yaz aylarında 7 günlüğüne ya da 15 günlüğüne değil, yaz ayının yaz aylarının tamamını geçirebileceğiniz bir tatil yapabileceğiniz, kendinize ait bir eviniz olacak hem de bu evin bir havuzu güvenliği yeşil alanları olacak.

Aynı zamanda bu ev denize de yürüme mesafesinde olacak.Konut piyasasında son yıllarda adından oldukça sık söz ettiren Karasu Evleri bundan sonraki yıllarda da adından sıkça bahsettiği  bir bölge haline geliyor.

Karasu sahil Parkı gezilecek birçok farklı mekanları birbirinden farklı mimari çizimi olan projeleri uygun ödeme koşulları senet ile daire seçenekleri zaten herkes tarafından bilinmekte.

Bölgeye olan yoğun talebin en büyük sebeplerinden bir tanesi de Karasu Lima’nın açılması oldu ve Karasu Limanı açılmasından sonra birçok fabrika ve işletme bölgede yer alıp fabrika kurmaya başladı.  Hatta bazı projelerde on binlerce kişinin istihdam edileceği duyuruldu bunlardan bir tanesi de denizköyde kurulan ve Kurulumuna devam edilen BMC fabrikası olacak.

Bölge hem tatil kenti olarak değerlendirirken, mavi bayraklı Plajı ile turizm bölgesi olma yolunda ilerlerken ,aynı zamanda çevresindeki yakınındaki büyük yatırımlarla da kendinden sıkça bahsettiren bir bölge haline geliyor ve gelmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68