Karasu Satılık Yazlık Muhteşem Daireler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık ilanları ilginizi çekiyorsa sizlere geniş metrekareli havuzlu güvenlikli site içi içinde marketi kafeteryası olan daireleri tavsiye ederiz. Neden Çünkü bu daireler geçtiğimiz yıllarda değerlendi ve  hala da değerleme devam ediyor. 1+ 1 ve  2+1  ,çarşıda 3+1 seçeneklerinin bulunduğu ve aynı zamanda geniş aileler için dubleks dairelerin de olduğu birçok projede, hem tatilinizi geçirebilir hem de evinizi aldıktan sonra bir yatırım yapmış olabilirsiniz.

Peki bu zor mu hayır hiçte zor değil bunun için sadece yüzde 20 ya da yüzde 25 peşinatın  olması yeterli gerisini elden senet ile ödeyebilirsiniz krediye ihtiyaç duymadan bu evlere sahip olmak için detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Peki nasıl olacak bu şu şekilde peşinattan sonra dairenizi teslim alabilirsiniz ve aynı zamanda tapunuzu de alabilirsiniz. tapu işleminden sonra taksitlerinizi elden senetle ödeyebilir de hiç faizsiz vade farksız Karasu’da bir daire sahibi olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık & karasu evleri

Karasu Satılık Daire Ve Seçenekler

Karasu Satılık Yazlık İstanbul’a mesafesi şu anda iki saat ,iki buçuk saat mesafede olan Karasu bundan sonraki yol çalışmalarının ardından tamamlanacak olan Kuzey Marmara Otoyolu nun açılmasından sonra 110 kilometre gibi bir mesafeye düşecek, Bu da Karasu’ya olan mesafenin hızlı bir şekilde tamamlandıktan sonra bir saat bir saat 15 dakika gibi bir mesafeye bir süreye düşmesini sağlayacak.

Peki Karasu’da neler var sadece deniz mi hayır ama ilk önce denizi anlatalım, size Karadeniz ile Marmara’nın kesiştiği noktada bulunan Denizi zaman zaman dalgalı olabiliyor. Bu yüzden sahile belirli aralıklarla dalgakıranlar inşa edilmiş durumda.

karasuda satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Ve Plaj

Plajı çakıl bulunmayan kumsaldan oluşur, yani sarı kumdan oluşur ve aynı zamanda yaz aylarında herhangi bir olumsuz duruma karşı cankurtaranlar da görev yapmaktadır. aynı zamanda Karasu Plajı geçen yıllar da mavi bayrak almıştır, Yani temiz Deniz anlamını taşımaktadır Dilerseniz sitenizde havuza girebilir, Dilerseniz evinizden yürüyerek de Plaja inebilir ve Deniz’in keyfini çıkarabilirsiniz Bu tamamen sizin seçiminize kalmış bir durum aynı zamanda şunu da hatırlatalım denize yakın olan yerlerdeki havuzlar site içindeki havuzlar Deniz suyuyla doldurulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68