Karasu Evleri Ekşioğlu

karasu evleri

Karasu Evleri Gayrimenkul konut yatırımı deyince akla gelen ve aynı zamanda yaz aylarında tatil için de keyifli zaman geçirebileceğiniz bir bölgede yer alıyor.Sakarya’nın İncisi olan Karasu ilçesi en çok talebi yakınındaki İstanbul’dan alıyor.

Sadece tatil için gelenlerin yanı sıra burada aldığım konut değerlensin aynı zamanda da tatilinizi geçirin, kış aylarında da oluyorsa kiraya vereyim diyenler burayı tercih ediyor. Karasu’nun birçok bölgesinde yatırımlık evler bulmanız mümkün bu evlerde aynı zamanda havuz güvenlik geniş yeşil alanlarda bulunmakta.

Evet alternatif çok ve aynı zamanda da başka bir husus ödeme kolaylığı ödemelerde bir çok seçeneğin yanısıra en çok tercih edilen krediye ihtiyaç duymadan elden senetle ödeyerek dairenize sahip olmak. yüzde yirmi ya da yüzde yirmibeşi peşinat verdikten sonra bu dairenize sahip olabiliyorsunuz .

karasu evleri

Karasu Evleri Denize Yakın Daireler

Peki dairelerin Konumu’ndan bahsetmedik  Karasu’da Yalı Mahallesi, 32 evler, Aziziye Mahallesi gibi birçok mahalle var buralarda ev almak istiyorsanız konumunu Tabii ki merak ediyorsunuz. Karasu’da satılık yazlık denize sıfır evler müstakil konforunda havuzlu bahçeli geniş yeşil alan kullanımı büyük arsa üzerine inşa edilmiş lüks evler konutlar Karasu evleri bunlar.

Burada sizin tercih etmeniz gereken kritere göre fiyat ve ödeme şekli değişmekte mesela havuz cepheli  daire istiyorsanız diğer cephedeki havuz görmeyen daireye göre fiyat biraz daha farklı oluyor. ya da de isterseniz ya da ara kat bir daire isterseniz ona göre rakam değişebiliyor.

karasu evleri

Karasu Ekşioğlu Evleri

Dediğimiz gibi elden senetle ödeme imkanı birçok aileyi daire sahibi yaptı burada bu tatil kentinde Peki Karasu nasıl bir yer Karasu 28 kilometre kumsalı olan ve aynı zamanda bu kumsalda plajda denize gireceğiniz yerlerde dalgakıranlar bulunan güzel bir tatil kenti tatil beldesi.

Burada aynı zamanda yaz aylarında denize girilen zamanlarda cankurtaranlar da görev yapmakta bunu da hatırlatalım aynı zamanda Karasu Limanı faaliyete başladı ve ilk etaplarda şu anda sürüyor .çalışmalar devam ediyor.

Gelelim şehrin altyapısına Karasu Belediyesi büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. Karasu’da hayata geçirilen projeler buraya tabii ki renk katmakda, mesela Karasu sahil Parkı son yıllarda yapılmış en iyi projelerden bir tanesi burada ve çok da ilgi görüyor, Siz de bu projeleri karasuyu yerinde görmek incelemek isterseniz hafta sonları ücretsiz turlara katılarak buraya gelip yerinde görebilirsiniz.

Bundan Birkaç yıl öncesine kadar Senet kampanyalarından faydalanarak ya da diğer ödeme şekilleri ile buradan daire alanlar şu anda çok memnunlar İstanbul’da yaşıyorsanız Etrafınıza illaki karasudan bir daire yazlık alan biri vardır, zaten ona sorduğunuz zaman size doğru ve gerekli bilgiyi verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68