Karasu Satılık Yazlık Müstakil Denize Sıfır Bahçeli

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Yaz tatili gelmiş benim neyime demeyin, dinlenmek eğlenmek serinlemek sizin de hakkınız, yıllarca çalıştığınız uğraştınız ve hep bir şeyler olsun diye çaba gösterdiniz bu uğraşın sonunda Yaz ayları geldiğinde evinize işinize yakın bir yerde tatil yapmakta en doğal isteğiniz ve hakkınız.

Peki bu gerçekleşebiliyor mu biraz zor dediğinizi duyar gibiyiz. size alternatif bir önerimiz olacak bu öneri Karasuda satılık yazlık evleri ile alakalı İstanbul’da yaşıyorsanız ve biraz önce bahsettiklerimizi Siz de Kendi kendinize söylüyorsanız Karasu ya Sizi bekliyoruz.

Karasu’da havuzlu güvenlikli site içinde marketi kafeteryası, Bunlar denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde müstakil konforlu bile tarzında site içi evleri anlatacağız size. Peki bu evlerin özelliği nedir?

karasu satılık yazlık

Karasuda Merkezde Satılık Yazlıklar

Burası İstanbul’a yakın bir yerde olduğu için siz hafta sonları cumartesi pazar günü  izinliyseniz ,Cuma günü paydos dan sonra arabamıza atlayıp ya da otobüslere atlayıp evinize yazlığınıza gidebilirsiniz. Peki ne bekliyor sizi havuzlu güvenlikli site içi bir ev bekliyor. Peki bu ev sizin bütçenize göremi 1+1 yada 2+1 bir daire yada  geniş aileler için dubleks daireler mevcut.

Karasu Satılık yazlık Diyelimki 1+1 daire beğendiniz  mi bu daireyi almak istiyorsunuz ortalama daire 130.000 TL civarında ve sizin de 30.000 TL paranız var, ve geri kalan kısmı içinde kredi kullanmak istemiyorsunuz 30 bin lira peşinat verdikten sonra tapusunu hemen alabileceğiniz bir evden bahsediyoruz.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık 36 Ay Senet

Peki geri kalan kısmını geri kalan 100.000 TL ye 36 aya Yani 3 yıla eşit taksitlerle bölüp aylık 2700 lira gibi bir rakamı ödeyebilirsiniz, Ya da ben bu rakamı bu taksitleri ödeyemem maksimum en fazla ödeyebileceğim 2000 TL diyorsanız yine sıkıntı yok Aylık 2000 lira ödeme yapıp geri kalan kısmı yani ödenmeyen 700 tl yi toplayıp çıkan rakamı 1 yıl sonraya ara ödeme olarak koyabiliyoruz.

Haliyle siz taksitlerinizi sıkılmadan ödeyebileceğiniz kadar ödüyorsunuz, geri kalan kısmını da bir yıl sonra ara ödeme koyuyoruz. Peki bu sırada siz evinizi alabiliyor musunuz tapumuzu Alabiliyor musunuz Evet.

eviniz siz peşinatı verdiğiniz gün teslim ediliyor ve tapunuz aynı şekilde size evi aldığınız gün tapunuzu devrediyoruz. nasıl böyle tam borcu ödenmeden tapu teslim ediliyor diyebilirsiniz tapuda ipotek oluyor yani borcunuz bitene kadar bu evi satamıyorsunuz borcunuz bittikten sonra şirket sizin evinizin üzerindeki ipoteği kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68