Karasu Evleri Fırsat Burada

karasu satılık yazlık

Karasu Evleri İstanbul’da yaşayan ve yaz aylarında tatil için kısa mesafeli tatil yerlerini tercih edenlerin uğrak mekanı Karasu satılık yazlık daireler son zamanlarda bir hayli gündemde ve değerli durumunda. Bölgeye Talep çok talep çok olunca yaz aylarında bölgede hareketlilik haliyle artıyor, yaz aylarında kış aylarına göre ziyaret edenlerin sayısı bir hayli çok oluyor.

Neredeyse 800 bin kişiyi buluyor Karasu’nun nüfusu. Plajı, kumsalı, sahil Parkı ve birçok alternatif eğlence yerleriyle bölge adeta bir tatil kentine dönüşüyor. yeni yapılan yeni projeler bölgeye hareket katıyor etrafındaki gezilecek yerler mesela Acarlar Longozu, Maden Deresi gibi buralarda birçok alternatif var gezebileceğiniz yerler var.

Burada bir yazlık almak aslında çok kolay, değişik ödeme koşullarıyla esnek ödeme imkanları ile senetle faizsiz vade farksız yüzde yirmi ya da yüzde yirmi beş gibi bir peşinat verdikten sonra dairenizi hemen teslim alabiliyorsunuz. İsterseniz oturun tatilinizi kendi evinizi yapın isterseniz aldığınız daireyi kiraya verin.

karasu evleri

Karasu Evleri Sıra Sizde

 Karasu evleri Size hangisi  uygun gelirse ,iki türlü de yapanlar var yani hem tatil hem yatırım için bölge gayet uygun bir yatırım ve tatil yeridir diyebiliriz. gelelim diğer özellikleri mesela İstanbul’a yakın olması Karasu için büyük bir avantaj aynı zamanda birçok il ve ilçeye komşu lokasyon olarak gayet güzel bir yerde.

Karasu’da yaşıyorsanız ya da İstanbul’da yaşıyorsunuz şu an için bir ilden bu diğer ilçeye gitmek takriben 2 saat iki buçuk saat gibi bir mesafe sürüyor, ancak Kuzey Marmara Otoyolu’nun tamamlanmasının ardından bu süre bir saat gibi bir mesafeye düşecek. yani 110 kilometre gibi bir mesafeyi düşmesi bekleniyor bundan sonra tabii ki şu an bile prim yapan artan fiyatlar daha da artacaktır.

Sebebi İstanbul’a daha çok yakınlaşmasıdır bölgenin aynı zamanda kış aylarında da yaşamak için Çok talep var çok tercih eden kişi var İstanbul’un kalabalığından sıkılmış yakın yerlerde biraz daha sakin kafamı dinleyebileceğim bir yer arıyorum deyip buradan daire alanlar da bu aralar bir hayli çok durumda.

karasu evleri

Karasu Yazlık Daireler

Bütün bunlar birleştiği de gözüküyor ki Karasu satılık daire ilanlarını bundan sonra da sık göreceğiz Karasu’daki fiyatlar prim yapmaya devam edecek gibi görünüyor. bölgede seçim yaparken aklınıza takılan soruları olabilir mesela nereden daire almalıyım hangi mahalleyi tercih etmeliyim gibi.

Bu soruların cevabı da aslında çok basit Karasu çok büyük bir yer değil o yüzden Karasu’nun her yeri prim yapar tabii burada önemli olan denize yakınlık mesafesi olabilir ancak denize yürüme mesafesinde olay denize sıfır olmayan site içi havuzlu güvenlikli bahçeli müstakil konforlu dairelerde pirim yapar.

Bunun sebebi Onların da havuzlu güvenlikli site içi olması ve Karasu’da zaten plaja uzaklık olarak maksimum 10 dakika yürüme mesafesinde olan yerler var. bunların haricinde biraz daha dışarılarda sakin bir yerde bir yer istiyorum diyorsanız Yenimahalle Tercih edebilirsiniz.

Sakarya Nehri’nin hemen yanında olan Yenimahalle biraz daha sakin bir bölgedir arkası yine hemen orman olup alt tarafına doğru ile dilediğiniz zaman denize ulaşırsınız. Tabii ki Yeni Mahallenin denize uzaklığı diğer mahalleler gibi değil Biraz daha mesafeli mesela ortalama 500 – 600 metre gibi bir mesafesi var .

Yenimahalle’deki dairelerin her bölgenin her mahallenin kendine göre bir özelliği var mesela 32 evler, Akkum Aziziye Mahallesi, Yalı Mahallesi gibi mahallelerde de hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanabileceğiniz havuzlu güvenlikli site içi ya da site içi olmayan daireler de bulmanız pek tabi ki mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68