Karasuda Satılık Yazlık Bahçeli Evler

karasu satılık daire

Karasuda satılık yazlık almak farklı senet kampanyaları ile çok rahat ve çok kolay esnek ödeme imkanları faizsiz sıralı senetlerle sizde Karasu evleri ile bir ev sahibi olabilirsiniz. Sakarya’nın Karasu ilçesi son yılların en popüler tatil yerlerinin başında geliyor. İstanbul’da yaşayanların yakın bir lokasyonda tercih ettiği mekanların arasında yer alan bu tatil kenti, eşsiz denizi sarı kumdan kumsalı kilometrelerce uzunluktaki Plajı ile yaz aylarında sizleri çağırıyor.

Peki burada nerede tatil yapabilirsiniz gelin hep beraber bir göz atalım. Karasu’da tatil yapabileceğiniz yerler eviniz evet yanlış duymadınız burada tatilinizi kendi evinizde yapabilirsiniz, Peki nasıl diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. hemen cevap vermeye çalışalım Karasuda satılık yazlık evleri uygun ödeme koşulları ile sizlere çok farklı tatil alternatifleri sunuyor.

Yılın belli dönemlerinde değil sürekli size ait olacak bir eviniz olacak. Karasu’da bu evin bir havuzu yeşil alanları güvenliği olduğunu düşünün ve denize yürüme mesafesinde evinizden çıktınız yürüyerek kumsala yani plaja ulaştınız.

Karasuda Satılık yazlık Müstakil Siteler

Düşündüğünüzde size de mantıklı geliyor öyle değil mi evet peki bu nasıl olacak bölgede birçok yerde farklı projede bahçeli villa konforunda müstakil sitelerde 3 katı aşmayan binalarda bir daireniz olabilir. geniş metrekare kullanım alanı olan yeşil kullanım alanları mevcut olan bir projede sizde bir daire sahibi olabilirsiniz.

Bakın bundan 3 yıl önce 4 yıl önce karasudan daire alanlar şu anda çok mutlular çok memnunlar bunun sebeplerinden bir tanesi evlerinin değerlenmiş olması. Hem de iki kat üç kat değerlenmiş olması.

Peki bu Tren kaçtı mı yani Hem tatil hem yatırım treninden bahsediyoruz. hayır bu tren hala yola devam ediyor. bundan sonra Karasu’da ne olabilir ki diye bir soru olursa hemen neler olabileceğini sıralayalım mesela üçüncü köprü yolunun üstünden hareketle yeni yol Kuzey Marmara Otoyolu karasudan geçiyor , yani bu şu anlama geliyor şu anda takriben iki saat ya da iki buçuk saat gibi süren yol mesafesi 110 kilometreye düşecek yani saatte 100 kilometre ile gelseniz 1 saat 10 dakika da Karasu’ya gelebileceksiniz

.karasuda satılık yazlık

Karasu Evleri Prim Yapar Mı ?

Zaten bu başlı başına bölgenin değerlendirmesini sağlayacak faktörlerden bir tanesi gelelim diğer seçeneklere, mesela bölgede istihdam artışı oluyor ve olmaya devam edecek nasıl devam edecek sorusunun cevabı ise Karasu denizköyde 222 hektar alana kurulacak olan BMC fabrikası bunlardan bir tanesi olabilir ya da şu an faaliyete devam eden de yeni Tesisleri sürekli çalışmalarla devreye sokulan ve sokulmaya çalışılan Karasu Limanı projesi .

Evet bu projeler deminde söylediğimiz gibi bölgedeki hareketliliği artırdığı için bölgeye talep her geçen gün arttığı için Karasu satılık yazlık evleri de değerleniyor Karasu’nun her Mahallesi’nde farklı projeler karşınıza çıkabilir Yalı Mahallesi, 32 evler, Aziziye Mahallesi gibi birçok bölgede bunları görebilirsiniz evler genellikle Amerikan mutfak olup geniş kullanım alanına sahip balkonlarında barbekü olan evlerden oluşuyor.

karasuda satılık yazlık

Özellikle bahçe katları çok tercih edilen daire tipleri arasında yer alıyor bunun sebeplerinden bir tanesi de balkonda oturduğunuz zaman barbekünüzü yapıp misafirlerinizi arayabileceğiniz kapınızın önünde balkonunuzun hemen önünde yeşil alanınızın olduğu projeler olması özellikle çocuklu aileler için bahçe katı daireler kullanıma daha uygun daireler olarak düşünebilir.

Sizde karasudan bir daire sahibi olmak isterseniz hafta sonu düzenlenen ücretsiz Karasu turlarına katılarak daireleri yerinde görebilir gerekli incelemeleri yapar ona göre karar verebilirsiniz Karasu Evleri Hem tatil en Yatırım için sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68