Karasu Evleri Bahçeli Denize Yakın Daireler

ekşioğlu karasu

Sakarya’nın Karasu ili son dönemlerde ilginin çok olduğu bölgelerin başında geliyor, İstanbul’a yakınlığıyla meşhur Karasu sadece İstanbul’a hitap etmiyor Karasu evleri Ankara, Bursa, Yalova gibi bir çok yakın çevrelerden ilgi görüyor. Karasu satılık daire ilanlarına baktığınızda, havuzlu 24 saat güvenlikli içinde marketi kafeteryası bulunan denize yürüme mesafesinde olan yeşil kullanım alanı çok ,balkonlarında barbekü olan sosyal donatılara önem verilmiş geniş metrekareli arazi yere kurulmuş siteler, projeler göreceksiniz.

Yaz aylarında güzel bir tatil yapmak isteyenler için bir alternatif olan Karasu satılık yazlık denilince akla gelen ilk yerlerin başında geliyor. Tabii bu sadece bu evlerin yaz aylarında kullanılacağını düşündürmesin.

Karasuda Satılık Yazlık evler

Çünkü kış aylarında da burada yaşam devam ediyor ısıtma olarak doğalgaz kombi kullanıldığı için soğuk günlerde de rahat bir şekilde evinize istirahat edebiliyor olacaksınız. aynı zamanda kış aylarında yaşamın artmasının bir başka sebebi Karasu’ya yapılan yatırımlar ve insanların İstanbul’un kalabalığından sıkılmış insanların Yakın mesafede olan Karasu’ya hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri.

karasu evleri

Zaten şu anda 200 kilometreyi Aşan mesafe yakın bir zamanda yeni yolla birlikte bir saat gibi bir süreye düşecek merakla beklenen projelerin başında bu yol gelmekte.Yani İstanbul’da bir ilçeden diğer bir ilçeye geçmek bile saatler alırken, siz üçüncü köprünün üzerinden 1 saat gibi bir sürede Karasu’ya ulaşma imkanı bulacaksınız.

Karasu Evleri Yatırım Ve Tatil

Peki yatırım açısından karasu evleri nasıldır Bununla ilgili sizlere cevap vermeye çalışalım yoğun ilginin olması Karasu’nun bundan sonraki zamanlarda da bir tatil belgesi olmasının yanında yatırım aracı da olabileceğini gösteriyor. Çünkü geçen seneki fiyatlara baktığımızda bu seneye kadar fiyatların yükseldiğini görüyoruz.

Tabi ki bundan 4 yıl öncesine yada 5 yıl öncesine bakarsak her yerde olduğu gibi Emlak yine değerleniyor, Karasu’daki konut fiyatları da prim yapmış artmış durumda oluyor sizde tatilinizi Kendi evinizde yapmak istiyorsanız hem de havuzlu güvenlikli site içi bir projede yapmak istiyorsanız Karasu sizin için isabetli bir tercih olacaktır.

karasu evleri banyo

Burada sadece deniz kum kumsal değil birçok sizi buraya ısındıracak burayı sevmenizi sağlayacak birçok seçenek var .Bunlardan diğerleri de Karasu’nun gezilecek yerleri ve komşu olduğu il ve ilçelerinde tabiat harikalarına sizin ulaşabilmeniz olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68