Karasu Evleri & Satılık Yazlıklar

karasu evleri

Havası denizi ve tabiat harikaları ile Karasu Evleri tatilini kendi evinde yapmak isteyenler için mükemmel bir tercih olabilir, Karasu satılık yazlık daireler sizlere otel konforunda bir tatil geçirme fırsatı sunuyor.

Site içi geniş yeşil alan olan havuzlu yaşam alanları ve sosyal donatılara geliştirilmiş projelerde hem Kendinizi evinizde hissedeceksiniz, hem de güzel bir tatilin tadını çıkaracaksınız. Geniş metrekare seçenekleri aradığınız kriterlere göre bir daire bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Karasu Yazlık Daireler

Kaç seçeneği oda sayısı ve daha birçok özellik sizin isteğinize göre olan bir site bulmak çok da zor değil bölgede hemen hemen her mahallede Aziziye ya da Yalı Mahallesi gibi bilindik mahallelerde de site içi havuzlu güvenlikli projelerde bir daire bulmanız, pek tabii mümkün.

Karasuda satılık yazlık bir daire denince akla sadece yazın kullanabileceğiniz daireler geliyor ama bu böyle değil. Karasu’daki bu daireleri kış aylarında da kullanabilirsiniz ısınma problemi aklınıza girebilir hemen söyleyelim Karasu’da doğalgaz olduğu için ısıtma olarak Doğalgaz kombi kullanabiliyorsunuz.

karasu satılık yazlık evleri

Karasu Evleri Konforlu Yaşam

Bu da kış aylarında da burada rahat konforlu bir yaşam süre bilginizin göstergesidir. Tabii ki yaz kış yaşayacaksınız şehir merkezine yakın yerleri seçmeniz mantıklı bir tercih olacaktır. ancak İstanbul’un kalabalığından sıkılmış ve sakin bir yer arıyorsanız yenimahalleyi tavsiye edebiliriz.

Karasu Evleri hoşunuza giiti ama ev alırken aklınıza takılan bir çok şey olabilir, mesela ıslak zemin seçimleri inşaat yapım şekli yerdeki parkeler, kombi petek ve daha birçok seçenek mesela oda kapıları çelik kapı gibi bir çok ayrıntı Sizin için önemli olabilir.

Bunların hepsi olmasa da bazılarını seçebileceğiniz projeler de yok değil topraktan bir projeye gelirsiniz bu bahsettiğimiz özelliklerden bazılarını seçme imkanınız olabilir.mesela parkeler ıslak zemin mutfak dolabının ve tezgahının rengi, Mutfaktaki alın taşı gibi opsiyonları inşaat firmasının size sunacağı karteladan seçebilirsiniz.

karasu evleri

Ya da projenin dışına çıkmamak şartıyla daha doğrusu proje çiziminin dışına çıkmamak şartıyla evde ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz. lokasyon olarak Sakarya’ya 45 kilometre mesafesi bulunan çevresinde Kaynarca, Karadeniz Ereğli, Akçakoca, Kefken gibi erlere komşu olan İstanbul’a şu an için 2 saat gibi bir mesafede bulunan ancak Kuzey Marmara Otoyolu’nun açılmasının ardından 1 saat gibi bir mesafeye düşürecek bir yakınlığı olan bir kenttir.

Karasu yaz aylarında yüz binlerce kişinin akın ettiği için, tatil kenti olarak biliniyor zaten buna istinaden Karasu Plajı da birçok değişiklik yapıldı ve yapılmaya devam ediyor ve  Karasu Sahil Park yapıldı.

Bunların haricinde dalgakıranlar Karasu’nun Denizi’nin bir ucundan diğer ucuna kadar belirli aralıklarla yapıldı. Karasu Limanı açıldı, plajda temizlikler başladı, bir çok yer düzenlemeye gidecek geçen sene plaj mavi bayrak alarak bölge turizm bölgesi olmaya aday oldu.

Yaz aylarında en çok konut satışının olduğu bölge İstanbul’a yakın olarak Karasu sıralamanın ilk onuna girebilecek düzeye geldi ,bölge bütün bu anlattıklarımızdan ötürü haliyle değerlendi, prim yaptı.

Sizde Karasu’ya gelmek buradaki evleri görmek istiyorsanız hafta sonları ücretsiz Karasu turlarına katılarak burada kendinize güzel bir daire yaz, kış yaşayabileceğiniz güzel zaman geçirebileceğiniz bir yer alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68