Karasu Daire Ve Satılık Konut

karasu satılık yazlık

Karasu’da Her geçen yıl değerlenen Karasu satılık daire ilanları bu yıl da yoğun bir taleple karşı karşıya kalacak gibi görünüyor. yılın ilk aylarında bölgeye olan rağbet hareketlilik kendini göstermeye başladı inşaat firmalarının senet kampanyaları bu hareketlenmenin nedenlerinden bir tanesi. Karasu Evleri havuzları ile bahçeleriyle villa ve otel konforuyla istanbul’da yaşayanların ilgisi çekiyor.

İsteyen site içinde havuzlu kullanırken isteyenler de denizin ve kumsalın tadını çıkarabiliyor, Karasu’da siz hangisini seversiniz onu seçebilirsiniz küçük çocuklu ailelerin özellikle havuzlu sitelerde daire seçmesinin sebebi kendileri de havuzda serinlerken çocuk havuzunda da çocuklarının eğlenmesi.

Aynı zamanda sitelerde bahçe alanı yeşil alan çok olduğu için çocuklar sıkılmadan dolaşıp gezip oynayabiliyorlar özellikle bahçekatı daireler de bu avantaj daha da çok işe yarıyor. çünkü bahçe cepheli dairelerin balkonlarından aileler çocuklarını izleyebiliyor ve Evinizin önünde küçük bir oyun alanı oluşturma imkanınız oluyor.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Bu özelliklerin haricinde Karasu satılık yazlık ödeme seçeneği en önemli olan en merak edilen konuların başında geliyor kısaca ondan da bahsedelim seçeneklerin en çok tercih edileni senetle satışlar, çünkü senetli satışlarda herhangi bir vade farkı ya da faiz ödemiyorsunuz. peşinattan sonra geri kalan kısmı 36 ay elden senet ile ödeyebiliyorsunuz.

Ve bu sürede dilerseniz senetleri taksitleri düşürüp geri kalan kısmını belirli bir süre sonra ya ara ödeme olarak koyma imkanınız da var. bu seçenekte daireniz borcu ödenirken değerlemeye başlıyor.  siz herhangi bir vade farkı ödemediğiniz için daireyi bundan sonraki yıllarda yapacağı kara göre uygun bir fiyata almış oluyorsunuz.

Yani Hem tatil hem de Yatırım için güzel bir fırsatı değerlendirmiş oluyorsunuz, Karasu’nun birçok Mahallesi’nde birçok proje var Aziziye Mahallesi, Yalı Mahallesi ya da Akkum Mahallesi’nde birçok seçenek sizlerin  beğenisine sunulmuş durumda .

Karasu Evleri Ve Yenimahalle

karasu evleri

Tabii Karasu satılık daire ilanları için lokasyon önemli Yeni Mahalle Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü noktada da son yıllarda hareketlilik başladı buralarda da daire alabilir ve yatırım yapabilirsiniz Yenimahalle Bölgesi İç kısımlara göre biraz daha sakin bir yerdir ve burada Sakarya Nehri’nin üzerinde çay bahçeleri, Balıkçı restoranlarında gezebilir eğlenebilirsiniz oturup kahvaltınızı yaparken çayınızı içerken nehirdeki balıklara ekmek atabilirsiniz.

Kafanızı dinleyebileceğiniz mekanlardan bir tanesidir Yenimahalle bölgesi peki Yenimahalle merkeze uzakmıdır  ? hayır arabanız varsa Yenimahalle ile merkez arasındaki mesafe en fazla 5 dakikadır daire seçeneklerine girince birçok seçenek mevcuttur 2+1 ve 1+1 seçenekleri en çok tercih edilen daire şekilleri arasında yer alır.

Ancak geniş aileler için dubleks seçenekleri de tabii ki bütün sitelerde olmasa da çoğunda mümkündür, dubleks seçeneklerinde de 2+1, 3+1 hatta bazı projeler de 4+1 dubleks daireler de bulunmaktadır.

Yerinde görüp bu projelerden bir daire almak istersiniz hafta sonu düzenlenen ücretsiz Karasu turlarına katılarak kendiniz daireleri gezebilir görebilir ve karar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68