Karasu Satılık Daire Tatilin Keyfi

karasu satılık yazlık

Karasu’da satılık ev fiyatları geçen yıllara göre oldukça artış gösteriyor. bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi bölgeye olan yoğun talep ve satılık arsa ilanlarının azalması Karasu satılık daire ilanlarının  rağbet görmesi.

İstanbul’a yakın bir tatil beldesi olan Karasu evleri aynı zamanda yatırımlarında ilgi odağı olmuş durumda bunun da nedenlerinden bir tanesi Karasu Limanı. bölgede ticari olarak hareketlenme sağlayan liman projesi açıldıktan sonra fabrikalar Karasu’ya daha çok ilgi göstermeye başladı.

Karasu satılık daire alırken

Bunun sebebide lokasyon olarak limana yakın olmak ve aynı zamanda yeni Kuzey Marmara Otoyolu nun karasu’dan geçecek olması. bu yolun faliyete girmesiyle birlikte İstanbul Karasu arası mesafe 110 kilometre gibi bir mesafe olacak.

Yani takriben 1 saat 1 saat 10 dakika gibi bir sürede üçüncü köprünün üzerinden Karasu’ya ulaşma imkanınız olacak. Karasu Evleri değişik fiyat kat oda sayısı ve daha birçok kritere göre özelliğe göre değişir. bunların başında cazip olan ise ödeme koşulları Karasu’da ödeme koşulları senet ile olduğu için büyük bir avantaj sağlıyor.

krediye ihtiyaç duymadan kefilsiz yüzde 20 25 peşinatı verdikten sonra geri kalan kısmını senetlerde ödeyerek ve aynı zamanda dairenize hemen taşınarak yani daireyi hemen teslim alarak başlayabilirsiniz.

Karasu evleri yaz aylarının keyfi

Yaz aylarında çok keyifli bir yer Karasu Denizi kumsalı gezilecek yerleri karasuyu daha da size sevdirecek özelliklerden yalnızca birkaç tanesi. alacağınız dairelerde zaten ona göre tasarlanmış balkonlarında barbeküsü olan site içi geniş yeşil alan kullanımlı ultra lüks daireler evinizden çıkıp havuza girebileceğiniz ,istediğiniz zaman yürüyerek denize ulaşabileceğiniz bir yer.

Karasu satılık yazlık ilanlarına baktığınızda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır merak ettikleriniz kısaca Hangi mahalleden daire alınır nasıl bir daire seçmeliyim. özellikleri ne olmalı bahçe katı mı en üst kat mı gibi sorular aklınıza gelecektir bunları direk daireleri gezerken düşünebilir karar verebilirsiniz Çünkü bu daireleri gezerken alternatifin gerçekten çok olduğunu göreceksiniz ve Bu alternatiflerde sizlere güzel bir daire seçmek için yeterli argümanı vermiş olacaktır.

 Karasu satılık daire ilanlarına göz gezdirirken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de binaların yaşı deprem yönetmeliğine uygun yapılıp yapılmadığı ne tür bir temel kullanıldığı. iskan durumu olmalı zaten hemen tapusunu alabiliyorsanız bu problemlerin birçok kısmı zaten yapılmıştır çözülmüştür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68