Karasu Satılık Daire Yazlık Evleri Merak Ettikleriniz

ekşioğlu inşaat

Karasu satılık daire fiyatları neden artıyor ?  Karasu gelişmekte olan bir yer mi  ? Karasu Evleri İlerleyen zamanlarda prim yapar mı ?  gibi birçok sorunun cevabını arayan hem tatilci hem de yatırımcılar var.

Karasu satılık yazlık  Daire fiyatları neden artıyor sorusunun cevabı bölgede yapılan yatırımlar yaz aylarında Karasu’ya yoğun ilginin olması İstanbul Karasu arası mesafenin çok yakında yapılacak olan yol ile beraber bir saat gibi bir mesafeye düşmesi ve buna benzer projeler olduğu için değeri de artıyor.

karasu-satilik-daire-yazlik-evleri-merak-ettikleriniz-1

Gelişmekte olan bir yer olan Karasu birçok sosyal alanıyla son yıllarda gelişiyor değişiyor Karasu sahil Parkı projesi bunlardan bir tanesi ve şu anda Kumsal kısmına yapılacak olan bir çok sosyal alan burayı daha aktif bir yer haline getirecek.

Sahil kenti olan birçok yerde bu tür parkları görürsünüz ancak sahil kesimi kısa olduğu için bu projeler büyük durur ancak Karasu’da hal böyle değil Karasu’da Sahil 28 kilometre Kumsal olduğu için burayı doldurmak oldukça zor.

Karasu sahil Parkı bu projelerin başlangıcıydı sahil kısmı temizlendikten sonra buraya benzer sosyal alanlar yapılacak ilerleyen yıllarda aynı zamanda plajı geçen sene mavi bayrak aldı yani temiz deniz anlamında Karasu tasdik edilmiş oldu yaz aylarında çok yoğun bir talep olduğu için denizde daha doğrusu plajda cankurtaranlar görev yapmakta.

karasu-satilik-daire-yazlik-evleri-merak-ettikleriniz-2

Ve rüzgarlı havalarda anonslarla Denize girme ve uyarıları yapılarak tüm tedbirler alınmaya çalışılıyor aynı zamanda sahil boyunca Lima’nın oradan Ak kuma kadar Belirli aralıklarla dalgakıranla yapılmış durumda.

Yani dalgakıranlar geçmediğini sürece ortalama boy seviyesinde duruyor olucaksınız Karasu’nun Denizi en çok merak edilen konular arasında kısaca bu konuya da değinelim Karasu’nun denizi Biraz önce bahsettiğimiz gibi dalga kıranların önlerinde sakin Karadeniz ile Marmara’nın kesiştiği nokta olduğu için aynı zamanda Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü yer olduğu için bazı zamanlarda nehirden akan çamurlu su denize karışabilir Ama bu genellikle kış aylarında oluyor yani yazın denize girenleri etkilemiyor.

Bunun dışında rüzgarlı havalarda dalga olabiliyor dalgalı havalarda da uyarılar yapılıyor ve gerekli tedbirlerin alınması isteniyor kumsalına gelecek olursak kumsalı aynı zamanda romatizma hastalarının da sık ziyaret ettiği bir yer haline getirdi buranın plajı çok uzun bir plaj kordonu var 28 kilometre boyunca.

karasuda-satilik-yazlik-deniz-kumsal-plaj-doga

Ve çok rağbet var İstanbul’dan çok kalabalık ancak sahil böyle uzun olduğu için denize girebileceğiniz bir çok yer var İsterseniz Liman bölgesinde isterseniz Yalı Mahallesi nin oralar isterseniz Karasu sahil parkın alt tarafında ya da Akkuma doğru istediğiniz her yerde denize girebilirsiniz.

Bunun haricinde Biraz daha sakin bir yer istiyorsanız Kocaali ya da Denizköy evleri seçeneğini sizlere sunabiliriz Denizköy satılık yazlık evler şu anda ilanlarda çok yer almıyor ama bundan sonraki yıllarda denizköyde Karasu gibi alınmaya başlanacak diye düşünülmekte çünkü bölgeye hem istihdam sağlayacak yatırımlar hem de ilgi olduğu için birkaç yıl içinde denizköyde hareketlenmeler olabilir.

+karasu +eksioglu +evleri

Daha sakin bir yer isteyenler için burası alternatif bir yer olabilir gelelim ödeme koşullarına ödemelerde krediye ihtiyaç duymadan senet ile 24 ay 36 ay gibi vadelerle tabii ki faiz olmadan vade farkı olmadan daire sahibi olabilirsiniz Seçtiğiniz evin bir peşinatını verdikten sonra yüzde 25 gibi   bir peşinat ve geri kalan kısmını 24 ya da 36 ay elden senetle faizsiz vade farksız ödeyebilirsiniz peşinat dan sonra kalan kısım Eğer fazla geliyorsa yani taksit rakamları sizin bütçenizi aşıyorsa taksit rakamlarını küçültüp alan kısmını toplayıp bir yıl sonraya ara ödeme koyabilirsiniz böylelikle ödeme planınızı biraz daha rahatlamış olur tabii ki bitmiş projeler de bu kampanyaları yakaladığınız da kaçırmayın Çünkü şöyle iki daireyi hemen teslim alıyorsunuz ve ödemesini oturduktan sonra faizsiz yapıyorsunuz bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız ücretsiz Karasu turlarına katılarak Karasu’ya gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68