Karasu evleri kendinize favorilerime ekle diyeceğiniz site içi daireler sunuyor Ekşioğlu inşaat güvencesi ile bir seçenek gösteriyor daireler hemen teslim Sakarya Karasuda bir daire sahibi olmak istyorsanız denize yakın havuzlu güvenlikli az kat seçeneği ile ve daha birçok özellik ile projeler sizleri bekliyor.

insaat-firmasi-sahibinden-uygun-konut-karasu-satilik-yazlik-daireleri-3

ister peşin ister senet ile krediye gerek kalmadan karasuda satılık yazlık kışlık bir ev sahibi olabilirsiniz bu konu hakkında ve bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak destek için müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Sitenizde hem havuza girip hemde aynı anda kafeteryada bişeyler içebilirsiniz Kasım ve Aralık aylarındaki kış kampanyalarından yararlananlar yaz aylarında tatil ve Karasu’nun tadını çıkarıyorlar.

karasu-satilik-daire-yazlik

Merkezi yerlerde olan dairelerde kot farkı,kat sayısı,daire tipi,oda seçeneği gibi birçok kriter bulunuyor sitelerden bazıları Göl evleri,İlksan sitesi,Melis evleri,Gardenya sitesi,Yeşilvadi sitesi.

Büyük daire seçenekeleride var tabiki mesela dubleks daireler tüm evler sıfır önce evi beğeniyorsunuz ve teslim alıp oturuyorsunuz .özel projeler uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Karasu evleri çok farklı bütçelere hitap ediyor ödeme seçenekelerindeki esneklik ile sizde katılmak istediğiniz bir proje seçebilir ve fazla bir yer gitmeden İstanbul’un arka bahçesi denilen Karasuda bir daire sahibi olabilirisiniz.

acarlar-longozu-karasu-satilik-daire

Kullanım alanı geniş istediğiniz karasu satılık yazlık eve bir peşinat vererek giriş yapabilir muhteşem doğa güzelliklerini gezmek için İstanbul’dan uzaklardan değil evinizden hareket edebilirsiniz.