İnşaat Firması Sahibinden Uygun Konut Karasu Satılık Yazlık Daireleri

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasu’da Karasu Evleri ilginizi çekiyor Buralardan bir konut Ne demek istiyorsunuz favori ilanlarınızı sürekli inceliyor ve bu evlerde bulunan özelliklere bakıp düşünüyorsunuz acaba deniz manzaralı sadece tatil için değil yaz kış oturmalık bir ev arıyorsunuz.

 Karasu satılık yazlık evleri inceliyorsunuz ilan ve fiyatları araştıryorsunuz Huzur Güven Sizin için önemli daire seçeneği olarak 1+1 ya da 2+1 daire düşünüyorsunuz 1+1 daireler genellikle 55 ile 65 metrekare arasında 2+1 daire  70 ile 85 metrekare arasında değişiyor siz yaz kış komple yaşamak istiyorsunuz Tabii havuzlu güvenlikli bir site istiyorsunuz aynı zamanda manzaralı olsun istiyorsunuz.

insaat-firmasi-sahibinden-uygun-konut-karasu-satilik-yazlik-daireleri-1

Tabii bir de binanın yapımında kullanılan malzemeleri merak ediyorsunuz mesela inşaat firması güvencesiyle bir daire düşünüyor yani firma sahibinden birdaire almayı düşünüyorsunuz site içi havuzlu güvenlikli denize yakın ya da denize sıfır bir daire.

Tabii düşünüyorsunuz buranın ses yalıtımı var mı sıva nasıl yapıldı kaba inşaat dış mantolaması var mı gibi sorular aklınıza geliyor peki bunu düşünürken aynı zamanda yerinde de incelemek gerekir Bunun için hafta sonu ücretsiz Karasu turlarına katılıp Servisle gidip dairelerimizde görebilir karasu satılık yazlık daireleri direk yerinde inceleyebilirsiniz.

insaat-firmasi-sahibinden-uygun-konut-karasu-satilik-yazlik-daireleri-2

Zaten bu daireler tamamlanıp satılmaktadır hazır bir şekilde tapulu kat irtifaklı daireler Peki bunların yakınında neler var ya da site içinde neler var çevre düzenlemesi yapılmış hastaneye yakın mı temel ihtiyaçlara karşılık verebilecek alışveriş yapılabilecek yerlere uzaklığı mesafesi nedir.

Merkezi bir noktada bir daire midir çok da büyük bir yer değil Yenimahalle ile Akkum Mahallesi arasında yer alan aynı zamanda Bu ikisi arasında Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi gibi büyük mahalleleri de barındıran bir kenttir Karasu.

insaat-firmasi-sahibinden-uygun-konut-karasu-satilik-yazlik-daireleri-3

Sahilinde ucundan diğer ucuna doğru yaklaştığı için Denize en uzak Mesafeler 700-800 metre civarındadır hal böyle olunca en uzak yer aslında uzak bir mesafede olmuş olmuyor Yenimahalle Karasu’nun Sakarya Nehri tarafında olan kısmı düşüyor.

Karadeniz ile Marmara’nın kesiştiği noktada yer alan Karasu uzun bir kumsala sahip ve bu kumsalın üst taraflarında da zaten yerleşim alanları başlıyor daha çok site içi projeler tercih ediliyor.

Bunun haricinde  ben aidat ödemeyim  diyenlerde site içi olmayan denize yakın projelerden evleri seçiyorlar , Peki inşaatta önemli olan ne bugüne kadar gelen sorular şu şekilde inşaat yapımında kullanılan malzemeler deprem yönetmeliğine uygun yapılıp yapılmadığı.

insaat-firmasi-sahibinden-uygun-konut-karasu-satilik-yazlik-daireleri-4

Bunlar gibi sorular geliyor burada öğüt burada önemli olan firma yetkilisi ile aranızda yapacağınız görüşme burada bütün ayrıntıları sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz projelerin tamamının olmasada birçoğunun bilgisini buradan öğrenebilirsiniz.

Sadece Karasu değil çok yakında Denizköy Satılık Yazlık ve Denizköy Evleri ile ilgili yazılarımızı buaradan takip edebilirsiniz

Tabii ki mevki önemli eviniz Karasu’nun hangi mevkiinde alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın mı bu kriterler evinizin ileride değerlemesinde ve evinizi kiraya vermek istediğinizde karşınızda Tabii ki çıkacaktır kira getirisi yüksek bir denen yerleri tercih etmeniz Tabii ki daha faydalı olacaktır.

Tabi buranın da fiyatına sorduğunuzda diğer bir dairede olan fiyat gibi olmayacaktır zaten ona göre de bir farklılığını olduğunu göreceksiniz peki müstakil yerler yok mu diye sorarsanız müstakil projeler daha çok Kocaali tarafında Karasu’da daha çok site içi daireler seçiliyor tercih ediliyor Tabii ki bunlar da bahçe kullanım alanları yeşil geniş yeşil alanı olan özel tasarımlı daireler.

Y ani Sözün Özü İstanbul’dan Daha doğrusu İstanbul’un yoğun trafiğinde sıcağından yaz aylarında sıkıldığınızda gidebileceğiniz bu özelliklere bu kritere sahip bir daireyi karasudan almak istiyorsanız Karasu’ya bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68