Karasu Evleri Her Kritere Göre Uygun Ödeme Seçeneği

karasu evleri

Karasu satılık yazlık daireler ile ilgili kış kampanyaları hala devam ediyor cazip ödeme koşullarıyla bu kampanyaları dahil olmak için biraz hızlı davranmanız gerekiyor Yaz aylarının yaklaşmasıyla kampanyalarda 2 senette vade oranları da haliyle ile azalıyor.

Peki krediye gerek olmadan elden senet ile karasu evleri yazlık alınır mı pek tabi bu sorunun cevabı Evet hem de uygun ödeme koşullarıyla derim ki bir daire almak istiyorsunuz ve Karasu’da araştırma yaptınız kat oda sayısı istediğiniz kritere göre bir daire buldunuz.

karasu-satilik-yazlik-ve-denizkoy-satilik-yazlik-konut

Karasu’da sadece yaz aylarında değil kış aylarında da hayat devam ediyor ısıtma problemi doğalgaz kombi ile çözüldü için Eskisi gibi kış aylarında ısınma problemi yaşamıyorsunuz Karasu çevresinde gelişen ve değişen yatırımlarla beraber her sezon yaşanabilecek bir hale geliyor.

karasu-satilik-daire-sakarya-nehri

Özellikle İstanbul’a yakın olması ya ve yeni yapılacak yolla beraber mesafenin İstanbul’a yaklaşmasıyla birlikte daha çok tercih edilecek burada yaşayıp buraya yerleşip İstanbul’da çalışan birçok kişiyle karşılaşacağız gibi görünüyor. Bundan yıllar önce karasu ya gelip gezen görenler zaten bilirler buradan ne olur hiçbir şey olmaz diyenler şu anda keşke buradan bir yer sahibi olsaydım diyorlar.

Bu kampanya bu şartlar hala devam ediyor bu yatırım fırsatı henüz kaçmış yitirilmiş değil o yüzden Karasu’ya gelip buraları bir görün diyoruz uzun uzadıya Plajı kumsalı sarı kumu sizi kendine bağlayacak yaz aylarında eğlenmek için dinlenmek için girebileceğiniz çok güzel bir yer Karasu peki karasu evleri hangi şartlarda alınır özellikleri nelerdir karasu evleri birçok seçeneği beraberinde getiriyor ?

karasu-satilik-daire-denize-sifir-bahceli-kullanimli-lux-evler-1

mesela % 25 yada  20 peşinat verdikten sonra geri kalan kısmını senet ile vade farksız ödeyebilirsiniz daireyi peşinattan  sonra teslim alabilir ve oturabilirsiniz birçok seçeneği içinde barındıran cazip ödeme koşulları sizleri Karasu’ya davet ediyor gelip görmek isterseniz hafta sonları olan ücretsiz turlara katılmanız yeterli Karasu da bir yakınınız varsa buraları sorabilirsiniz araştırabilirsiniz aklınıza takılacak şeylerden bir tanesi de uğranan Karadeniz’e Marmara’nın kesiştiği noktada olduğu için dalganın ve Deniz’in durumu olacak ?

 

Sahil boyunca yapılan dalgakıranlar kadar olan bölgede rahat yüzmenizi güvenliği gezmenizi sağlamak için düşünülmüş bir projeydi ve aynı zamanda cankurtaranlar da mavi bayraklı plaj de sürekli görev yapmakta işte karasu hakkında birkaç şey gerisi size kalmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68