Karasu Satılık Daire Yazlık Metrekare Fiyatları ve İlanları

karasu evleri

Her sene değişen fiyatlar Karasu’dan daire almak isteyenlerin geçen senelerdeki fiyatlarla uyuşmuyor.

Tabiki artışlar her sene devam ediyor. önemli olan karar verip bir daire sahibi olmak.

Karasu satılık yazlık daireler bu sezonda İstanbul’dan yoğun taleple karşılaşacağı benziyor Karasu’ya ilginin artmasını Birçok nedeni  var bunların başında yaz aylarında İstanbul’un kalabalığından sıkılan insanların tatil için yakın yerleri tercih etmesi geliyor.

burayi-tikladiginizda-karasu-satilik-ev-ilanlari-karsinizda karasu-satilik-yazlik-ve-denizkoy-satilik-yazlik-konut

28 kilometre Kumsal Plajı ile Karasu tatilcilere güzel bir fırsat sunuyor plaj boyunda yapılan dalgakıranlar Plajın mavi bayrak alması tatilciler için burayı tercih etmelerinin başka bir sebebi Karasu Evleri tercih ve aradığınız kriterlere göre size cevap verebilecek donanıma sahip site içi havuzlu güvenlikli içinde kafeteryası bulunan denize yürüme mesafesinde olan evler.

Kat sayısı oda seçenekleri dubleks ya da normal daire tipleri mevcut havuz ve site içi istemeyenler için normal apartman daireleri de mevcut Bunlar da da yine cebe düzenlemesi yeşil alan mevcut bulunuyor.

karasu-satilik-daire-bahce-kati

Yani yaz aylarında yakın bir yerde tatil yapmak istiyorsanız Karasu satılık daire seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz peki daireleri beğendikten sonra önemli olan ödeme seçenekleri özellikle kış aylarında daire kampanyaları senet kampanyalarını kaçırmayın.

Yaz aylarında da bu kampanyalar devam ediyor ancak ben krediye ihtiyaç duymadan senet ile daire almak istiyorum diyorsanız bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz mesela ortalama yüzde yirmi peşinat verdikten sonra geri kalan kısmını 36 ay eşit taksitlerle ödeyerek dairenizi alabilirseniz Peki bu peşin hattan sonra daireyi alabiliyormusunuz Pek tabii Senetler bitene kadar daireyi satmamak şartıyla daireyi teslim alabiliyorsunuz.

acarlar-longozu-karasu-satilik-daire

Karasu Evleri İstanbul’dan çıktığınızda ortalama 2 saat ya da 2.5 saatte verebileceğiniz bir lokasyonda Peki  yeniyolun ardından üçüncü köprünün üzerinden Karasu ne kadar bir mesafeyi düşücek Ortalama 1 saat gibi bir mesafeye düşmesi bekleniyor .

Bu da Karasu’nun İstanbul’a daha da çok yakınlaşmasını sağlayacak hal böyle olunca Karasu’da değerlenecek buradaki evler prim yapacak hiç gelip görmediyseniz mutlaka bir kere de olsun Karasu’ya gelip buraları görmenizi tavsiye ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68