99 Bin tl’den Başlayan Daireler Karasuda Satılık Yazlık Fiyatları

karasu evleri

Sakarya’nın Karasu ilçesi yaz aylarında Tabiri caizse İstanbul’un göz bebeği oluyor İstanbul’da yaşayanlar yaz aylarında kendilerini Karasu plajında kızgın kumlardan serin sulara bırakıyorlar Karasuda satılık yazlık almayı düşünüyorsanız ilk olarak size tavsiyemiz karasuyu araştırmanız neden bu kadar çok tavsiye ediliyor.

karasu-eksioglu-evleri

Neden bu kadar çok ilgi görüyor bunları bilmek lazım ilk olarak mesafe Karasu Evleri İstanbul’a şu anda 180 kilometre mesafede ortalama 2 saat gibi bir sürede Karasu’ya ulaşabiliyorsunuz ancak yeni yapılacak olan otoyolda birlikte Karasu İstanbul arası mesafe takriben Bir saate inecek ilk olarak bu özellik Karasu satılık yazlıkları için size bir başlangıç olabilir.

Karasu konu itibariyle çevresinde birçok komşu il ve ilçeyi barındıran bir bölge olarak biliniyor mesela hem Sakarya’ya hem de Karadeniz Ereğli’ye çok yakın gezilecek yerleri tabiat harikaları canınız sıkıldığında arabanıza atlayıp 10 dakikada gezilebilecek yerlere ulaşabileceğiniz birçok yakın mekan mevcut.

karasu-denizkoy-acarlar-longoz

Mesela ailenizle beraber ormanın içinde geniş bir alana sahip Acarlar Longozu onu ziyaret edebilirsiniz bu arada Denizköy satılık yazlık kelimesinin bundan sonra sık sık duyabilirsiniz Acarlar longozuna Çok yakın bir bölge olduğu için arada bunu da hatırlatmak istedim tekrar dönelim Longozu anlatmaya ördekler çeşitli hayvanlar uzun bir Patika yol yorulduğunuzda dinleyebileceğiniz yerler çay içebileceğimiz manzaralı çay bahçeleri sizi burada bekliyor olacak.

acarlar-longozu-karasu-satilik-daire

ya da Karasu Maden Deresi sizin için farklı bir alternatif maden Deresi’nde ayakkabılarınızı ve çoraplarını çıkarıp maden Deresinin içinde yürüyebilirsiniz bu yürüyüş sadece Serinlemek için değil aynı zamanda devam ederseniz Şelale yönüne doğru Sizi şelaleye götürüyor Uzun bir yolculuk çocuklarınız varsa biraz zor olabilir.

Burada da kocaman yeşil alanlar oturup piknik yapabileceğiniz yerler mevcut Evet Karasu anlatmakla bitmiyor Karasu’da yapılacak gezilecek birçok yer var Aktivite var sizde Karasu Evleri benim için ailem için uygun diyorsanız bekleriz.

Gezip görüp yerinde karar vermek bu işin en doğru yolu o yüzden Karasu satılık yazlık kelimesi sizi heyecanlandırıyor sa aklınıza deniz kum güneş geliyorsa Karasu’ya bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68