Karasu Yazlık Satılık Konutlar

karasu satılık yazlık - kaarsu evleri

Sakarya Karasu’nun Kara suyuna can katın! Evet sizleri Karasu’ya can vermeye davet ediyoruz. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak eşsiz yaşam alanına sahip Karasu’da sizler için Karasu Evleri’ni hazırladık. Karadeniz’in bu muhteşem sahil beldesi sizinle şenlenip canlansın istiyoruz.

Sakarya Karasu gelip görmeniz gereken bir yer, İstanbul’a 1 saatlik mesafede olan Karasu Bursa, Ankara gibi diğer büyük illere ise 1 – 3 saat mesafede. Karasu tarihi Frigya dönemine ve Roma – Bizans dönemine uzanan harika bir yerleşim yeri, Sakarya Nehri bu muhteşem yerden denizle buluşmakta, yine Maden deresi de aynı şekilde buradan denizle buluşuyor, ilçe bünyesinde Türkiye’nin en uzun ve koruma altındaki longoz ormanını barındırıyor. Karasu’nun kumsalı Türkiye’nin en uzun Avrupa’nın ise 2. En uzun kumsalı olma unvanına sahip. Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere bu muhteşem yerde bir karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık aldırmak istiyoruz, sebebi ise bu eşsiz yeri sizinle paylaşmak istememiz. Muhteşem yaz kampanyalarıyla dairelerimiz şuan çok uygun, bunun yarı sıra oluşturduğumuz sitelerde kendinizi yazlık bir sitede değil tatil köyünde hissedeceksiniz. Sitelerimizin tamamında havuzlar, asansörler, otoparklar ve sosyal alanlar mevcut, dairelerimizin tamamında ise kombi, klima gibi ihtiyaç olan gereçleri ücretsiz olarak sunduk. Size tek kalan bu harika fırsatları değerlendirmek, bunu yaparken cebinizi de yakmanızı istemiyoruz. Bize çok düşük bir peşinat ödeyin, daha sonra isterseniz faizsiz senet, isterseniz düşük kredili faiz seçenekleriyle kira öder gibi evinizi alın.

Bu anlattığımız güzellikleri ve bünyemizdeki Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 siteleri ve daha pek çok site ve evi görmek, Karasu’nun eşsizliğine şahit olmak istiyorsanız bu bağlantıdan bize ulaşın ve ücretsiz Karasu turumuza katılın. Anlattıklarımızı kendi gözlerinizle görün, daha sonra hayalinizdeki daireyi beraber planlayalım, iyi tatiller.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68