Karasu Satılık Yazlık Satışları Arsa Fiyatlarıyla Yükseliyor

karasu evleri

Karasu’da harika yaz fırsatları! Sakarya Karasu’da Yaz ayları boyunca Ekşioğlu İnşaat Karasu tarafından sunulan harika kampanya ve fırsatlarla siz de istediğiniz karasu satılık yazlık veya karasu satılık daireye sahip olabilirsiniz. Yenilenen çehresiyle Karasu’da sıfır yazlık dairelerle Karasu Evleri projesini tamamlayan Ekşioğlu İnşaat sizlere muhteşem bir yazlık deneyimi yaşatacak olan tatil köyü gibi yeni yazlık daire ve evlerini satmaya hazır.

karasu-satilik-daire-yazlik

Harika doğası, eşsiz manzarasıyla Karasu tam anlamıyla bir tatil cenneti, çok sayıda doğa severin, kampçının, tatilcinin ve turistin uğrak yeri olan Karasu semtinde birbirinden eşsiz doğal güzellikler mevcut. Koruma altına alınan Türkiye’nin en uzun kumsalından tutun yine koruma altına alınan en uzun Longoz ormanına kadar, Denizine akan Sakarya Nehri’nden Maden Deresi’ne kadar pek çok muhteşem yer Karasu’da bulunmakta. Konumsal olarak İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlere 1 ila 3 saat uzaklıktaki mesafelerde bulunan Karasu bu yönüyle de cezp edici bir şekilde ön plana çıkıyor. Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu Evleri burada çok sayıda ve çeşitte cazip tekliflerle sizlere sunuluyor. 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi seçenekler ve villalar, tripleks, dubleks gibi daha büyük seçeneklerle sizlerin beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Ekşioğlu İnşaat her tür ödeme kolaylığını da sizlere sunmakta. Dairelerinde kombi, klima gibi ihtiyaç olan sistemler hazır bulunuyor. Sitelerinde ise özel güvenlik, asansör, havuz, otopark, park ve sosyal alan gibi ihtiyaçların karşılandığı Karasu Evleri siz alıcılarını bekliyor.

karasu-satilik-daire-yazlik

Eğer Karasu Evleri sizin de ilginizi çektiyse Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir ister listeden belirlediğiniz seçeneklere uygun dairenizi seçebilir, isterseniz size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Her tür ihtiyaca uygun mülk seçenekleri bulunan Ekşioğlu İnşaat sizlere içinize en çok sinecek yazlık daireleri sunmaya hazır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68