Karasu Satılık Sitede Yazlık Daireler

ekşioğlu karasu

Karasu’da muhteşem yazlıklar sizleri bekliyor, Sakarya Karasu’nun benzersiz doğasıyla iç içe dizayn edilerek inşa edilmiş yazlık dairelerimiz, siz değerli müşterilerimiz için Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla çok uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle.

Sakarya Karasu, Karadeniz’e kıyısı olan, bin bir eşsiz güzelliğe ve doğa harikasına sahip, koruma altında ormanları ve kumsalları bulunan harika bir yer. İstanbul’a 1 saat, Bursa ve Ankara’ya 2 – 3 saat arası ulaşım mesafesiyle de çok çekici bir yer haline geliyor. Bu eşsiz yerde sizler için hazırladığımız Karasu Evleri ile kendinize çok harika bir karasu satılık yazlık ya da karasu satılık daire alabilirsiniz. Çok geniş seçeneklerde dairelerimiz sizler için hazır, 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi yazlık daire seçeneklerinin yanı sıra villalar, dubleks ve tripleks yazlık dairelerde sizler için hazır. Size sunduğumuz tüm binalar deprem testlerinden geçmiş dayanıklı binalardır, dairelerinizin tamamı ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisindedir, dairelerin iç detay hizmetlerine ise 6 yıl garanti veriyoruz. Dairelerimizin tamamında kombi, klima mevcuttur, dairelerin bulunduğu sitelerde havuz, otopark, park alanları ve sosyal halanlar bulunuyor. Sitelerimizin tamamında yaz kış güvenlik mevcut. Bu güzel hizmet anlayışıyla sunulmuş fırsatlar sizlere çok uygun ödeme yöntemleriyle geliyor, düşük peşinat oranlarıyla birlikte isterseniz faizsiz senet, isterseniz düşük faizli kredi gibi ödeme seçenekleriniz mevcut.

Bu eşsiz yazlık daireleri değerlendirmek ve daha fazla bilgi almak için hemen bu bağlantıdan bize ulaşın, dilerseniz sizler için ücretsiz sunduğumuz Karasu turumuza katılın ve bölgeyi daha iyi tanıyın, dilerseniz de müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek size uygun daireleri avantajlı seçeneklerle satın alın, iyi tatiller.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68