Karasu Satılık Yazlık Satılık Daire ve Gayrimenkul İlanları

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu İnşaat Karasu sizlere muhteşem Sakarya Karasu’da harika yazlık daire fırsatları sunuyor. Yeni sıfır daire projesi Karasu Evleri ile Ekşioğlu İnşaat sektörde öncü tecrübesini sizler için sunarak, müşterilerine en konforlu, en lüks ve en keyifli mülk sahipliğini yaşatma hedefinde. Karasu’da karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık fırsatları sunan Ekşioğlu inşaat, çok uygun ödeme yöntemleriyle düşük peşinat ve taksit seçenekleriyle sizler kaliteli ve ekonomik daireler sunmaktadır. Her türlü kriter ve ihtiyaca uygun boyutta, fiyatta daireleri bünyesinde bulunduran firma. Müşterileri için en uygun ödeme yöntemleriyle onlara bir yük bindirmeden lüks, kaliteli daire sahibi yapmayı hedeflemektedr. Ekşioğlu inşaat bünyesindeki Karasu Evleri’nde havuz, otopark, asansör, park, klima, kombi gibi hem lüks hem gerekli ihtiyaçların tamamı mevcuttur. Karasu’nun harika doğasını merak edenler için Karasu nasıl bir yerdir?

karasu-satilik-yazlik-satilik-daire-ve-gayrimenkul-ilanlari-1

Karasu Sakarya’nın gözbebeği olup, Karadeniz’in incisidir. Mavi bayraklı ve koruma altındaki 53,3 kilometre uzunluğundaki kumsalı ile Karasu Plajı Türkiye’nin en uzun ve en geniş kumsalıdır. Yine Karasu içerisinde olan Acarlar Longozu, Türkiye’nin tek parça halindeki en büyük longoz ormanıdır.  Koruma altında olan Longoz’un yanı sıra Sakarya Nehri ve Madenderesi Karasu’dan Karadeniz’e akar. Doğal güzellikleri ve doğa harikaları anlatmakla bitmeyecek olan Karasu aynı zamanda Frigya zamanına kadar uzanan çok eski tarihsel bir yerleşim alanıdır. Roma ve Bizans yerleşimlerini de bünyesinde barındıran Karasu’nun tarihsel önemi de büyüktür.

karasu-satilik-yazlik-satilik-daire-ve-gayrimenkul-ilanlari-2

İlginizi çektiyse sizleri  bağlantıdan dilediğiniz evi, istediğiniz kriterde listelenmiş seçeneklerle incelemeye davet eden Ekşioğlu İnşaat dilerseniz istediğiniz zaman iletişime geçip kendilerinden bilgi almanızı istiyor. Eğer hoşunuza giden, aklınıza takılan bir şey varsa, ücretsiz yardım hizmetinden yararlanabilir siz de en kısa zamanda en uygun fiyatlara daire sahibi olabilirsiniz.

Karasu’da muhteşem yazlık fırsatları sizler için hazırlandı! Sakarya Karasu’da birbirinden uygun ödeme yöntemleriyle çeşitli daireler, yazlıklar, müstakil evler, villalar ve apartman daireleri uygun yaşam ortamlarıyla sizler için hazır durumda. Sakarya Karasu’da sizleri oldukça mutlu edecek özel daire teklifleri sektörün liderlerinden olan Ekşioğlu İnşaat Karasu’dan geliyor. Ekşioğlu İnşaat uzman ve tecrübeli bir kadro ile sizlere özel yaşam alanlarına, size en uygun satın alma yöntemleriyle sahip olabilmeniz için canla başla çalışıyor.

karasu-satilik-yazlik-satilik-daire-ve-gayrimenkul-ilanlari-3

Sakarya Karasu pek çok güzelliği bir arada barındıran eşsiz bir bölgedir. İçerisinden Karadeniz’e akan nehir ve dere yatakları, koruma altındaki longoz ormanı, mavi bayraklı kumsalı ile sizlere en iyi yazlık tatil imkanını sağlama hedefinde. Ekşioğlu İnşaat’ta bu beldenin doğasını bozmadan sizler için en uygun yapı projelerini hazırladı. Elinde bulunan çok sayıda olanakları ile sizlere en uygun olanı bulabilmeniz için yardımcı olmaya hazır. Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki sizler için hazırlanan önce güvenlik anlayışıyla sunulan güvenlik hizmeti sayesinde daireleriniz ve eşyalarınız yaz kış güvende olacak. Satılık dairelerde ihtiyacınıza yönelik klima, kombi gibi teknik donanımların hazır bulunuyor. Bunun dışında site içlerinde asansörler, otopark alanları, park alanları, sosyal tesisler, havuz bulunmakta olup sizler için en konforlu, en lüks hizmetler hazır. Ekşioğlu İnşaat ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz bu yazlık daireler sizlere çok kolay ödeme yöntemleriyle sunulacak. İster düşük faiz oranlı kredilerle evinize taksitli sahip olun, ister faizsiz senet yöntemiyle dairenize daha da kolay sahip olun. Sizler için düşük peşinat olanakları da sağlayan Ekşioğlu İnşaat sizi bir yazlık daire sahibi yapmaya kararlı.

Bu avantajlı teklifler ilginizi çektiyse, siz de Ekşioğlu İnşaat ayrıcalıkları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda da paylaşacak olan bağlantıyla firma ile iletişime geçebilir, size uygun fiyat ve seçeneklerden haberdar olabilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68