Karasuda Satılık Yazlık Almak İçin Fırsat Kampanyalar

karasuda satılık yazlık

Muhteşem bir yerde yazlık sahibi olabilirsiniz deselerdi aklınıza neresi gelir? Bu yeri size anlatalım, Bursa, Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlere 1 – 3 saat arası uzaklıkta. Çok uzun bir sahile sahip, muhatap olduğu deniz uğruna marşlar yazılan Karadeniz, semtin içinden çok büyük bir dere ve bir nehir denize akıyor. Semtin içinde binlerce hektar alana yayılmış koruma altında bulunan dünya harikası bir orman var. Aklınızda bir yer belirdi mi? Henüz belirmediyse bahsettiğimiz yer Sakarya Karasu.

Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak siz değerli müşterilerimiz için Karasu’nun en lüks, en modern ve en konforlu yazlıklarını hazırladık. Sizlerin lüks, rahat ve konforunu düşünerek tasarlanan projemiz Karasu Evleri’nde birbirinden güzel ve avantajlı daire fırsatları mevcut, ister karasuda satılık yazlık arayın isterseniz de karasuda satılık daire istediğiniz ölçü, fiyat ve ödeme koşullarında dairelerimiz ve evlerimiz sizler için hazır. 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi seçenekler sunan geniş çaplı daire yelpazemiz haricinde dubleks, tripleks yazlıklarımız da siz değerli sahiplerini bekliyor. Mülklerimiz tüm deprem testlerinden tam puan almış olup en değerli emanetimiz olan can ve malınızı korumaya hazır. Son derece güvenli olan yeni projelerle sizlere sıfır daire sahibi olma imkanı sunuyoruz. İster düşük faizli kredi, ister faizsiz senet imkanıyla sizlere ödeme kolaylıkları ve düşük peşinat oranlarıyla da kira öder gibi yazlık daire sahibi olma fırsatı sunuyoruz.

Eğer tekliflerimiz sizlere cezp edici geldiyse siz de kendinize muhteşem Karasu’da bir yazlık almak istiyorsanız bizimle bu bağlantıdan iletişime geçebilir, dairelerimizi görebilir, kafanızda oluşturduğunuz seçeneklere göre daire arayabilirsiniz. Yine internet sitemize numaranızı bırakabilir, uygun olduğunuz saatler içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından aranmak istediğinizi belirtebilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68