Karasu Denizköy Satılık Yazlık Evler

karasu satılık yazlık plaj

Sakarya Karasu’da uygun fiyatlara yatırımlık evler almanız mümkün, Karasu’nun Denizköy bölgesinde metre kare başına en uygun fiyatlarla evlerinizi Ekşioğlu İnşaat Karasu güvencesi ile alabilirsiniz.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-evler-1

Sakarya Karasu tarihi Frigya dönemine uzanan, Bizans Roma kültürüne ev sahipliği yapmış eşsiz bir tarih kenti. Karasu, koruma altındaki Türkiye’nin birleşik halde en büyük longoz ormanına sahip, yine Türkiye’nin en uzun Avrupa’nın ise ikinci büyük ve mavi bayraklı kumsalı Karasu’da bulunuyor. Sakarya Nehri ve Maden Deresi bu bölgeden Karadeniz’in sularıyla buluşuyor. Bu eşsiz yaşam alanında kendinize çok güzel bir arsa alarak isterseniz yatırım yapabilir, isterseniz de kendi isteğinize göre arsanızı şekillendirip değerlendirebilirsiniz.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-evler-2

3. Köprü yolunun Karasu’dan geçmesiyle İstanbul’a uzaklığı 1 saate düşen semt Bursa, Ankara gibi büyükşehirlere de 1 – 3 saat uzaklıkta, konum açısından yazlık olarak düşünüldüğünde çok avantajlı bir konumda bulunan Karasu, büyükşehirlerde oturanların büyük talep gösterdiği bir yer. Burada alacağınız Denizköy satılık arsa olanaklarını çok kazançlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Denize 0 – 100 metre arası uzaklıklarda bulunan Denizköy arsaları sizlere isterseniz güzel bir yazlık inşa etme isterseniz de iyi bir satış kârı elde etme olanağı sunacak. Artan popülaritesi göz önünde bulundurulursa Karasu bu dönemde güzel bir yatırım fırsatı. Her boyut ve ölçülerde arsalar sizlere Ekşioğlu İnşaat Karasu ayrıcalığı ile sunuluyor.

Bu avantajlı fırsatları değerlendirip Denizköy’de bir arsa sahibi olmak isterseniz hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir, dilediğiniz arsa için görüşebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68