Karasu Satılık Yazlık İlanları Konut Fiyatları

karasu evleri

Ekşioğlu İnşaat Karasu yeni bir proje ile karşınızda, uzun yıllardır Sakarya Karasu’da Ekşioğlu City Evleri, Gardenia Sitesi, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Huzurkent Sitesi, Arda Tatil Sitesi gibi eşsiz ve birbirinden başarılı projelerde imzası bulunan Ekşioğlu İnşaat sunduğu eşsiz dairelerle Karasu’yu adeta tatil köyüne çevirdi. Her sitesi bir tatil köyü güzelliğinde olan firmanın yeni projesi ise Karasu Evleri

karasu-satilik-yazlik-ilanlari-konut-fiyatlari1

Sakarya Karasu Türkiye’nin eşsiz harikalarına ev sahipliği yapan bir semt, koruma altında ormanlarıyla, sahilleriyle adeta bir cennet. Tüm bunların yanı sıra yeni yatırımlar ve yapılan hizmetlerle harika bir yatırım alanı. Yeni yapılan 3. Köprü yolu ile İstanbul’a uzaklığı 1,5 saatlik bir mesafeye inen Karasu’nun Bursa ve Ankara’ya ise 2 – 3 saat arası mesafesi var. İster yatırım amaçlı isterseniz de yazlık tatil amaçlı değerlendirebileceğiniz Karasu’da Ekşioğlu İnşaat çok avantajlı yaz kampanyalarıyla bölgeye sizi de katma hedefinde. Uyguladığı kampanyaların yanı sıra ödeme kolaylıkları da sunan firmadan alacağınız daireler için 10 bin lira gibi çok küçük peşinatlar ödüyorsunuz. Ödemenizin kalanını ise faizsiz senet, düşük faizli kredi gibi seçeneklerle devam ettirebiliyorsunuz. Kira öder gibi sahip olabileceğiniz Karasu Evleri sizlere çok eşsiz deneyimler yaşatmaya hazır. Bu sıfır daire projesindeki tüm daireler usta işçiliklerle yapılmış, klima ve kombi gibi sistemleri donatılmış bakımlı daireler, tüm iç detay işçiliği için firma 6 yıl garanti sunarken daireler içinse ömür boyu garanti sunuyor. Site içlerinde tatil köyünü aratmayacak sosyal alanlar, otoparklar, havuzlar mevcut. Tüm binalar asansörlü ve tüm siteler yaz kış özel güvenliklerle korunuyor.

Bu avantajlı daire fırsatlarını daha yakından incelemek ya da Ekşioğlu İnşaat ile bağlantı kurup görüşmek isterseniz hemen bu bağlantıdan firmaya ulaşabilir, ister karasu satılık yazlık ister karasu satılık daire kategorileri hakkında dilediğiniz yardımı alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68