Karasu Satılık Yazlık Projeden Senet İle Ödeme Kolaylığı

karasu evleri

Karasu’da size sunduğumuz eşsiz fırsatları değerlendirin. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak sizlere sunacağımız birbirinden eşsiz yazlık daire fırsatlarımız var ve sizi bekliyorlar. Sakarya Karasu’da sıfır daire projemiz olan Karasu Evleri, siz sahiplerini bekliyor. Eşsiz doğanın ortasında bulunan konum olarak çok kıymetli Karasu’da birbirinden uygun daire fırsatları sizin onları değerlendirmenizi bekliyor.

karasu-satilik-yazlik-projeden-senet-ile-odeme-kolayligi-1

Ekşioğlu İnşaat olarak sektördeki köklü geçmişimiz ve buna bağlı tecrübemiz ile sizlere çok lüks, konforlu ve güvenli daireler sunuyoruz. Hayalinizdeki yazlık daireyi sizin için hazırlıyoruz. Firmamız tarafından üretilen tüm dairelerimiz Ekşioğlu İnşaat tarafından ömür boyu garantilidir. Detay işlemler için de 6 yıl garanti veriyoruz. Ekşioğlu İnşaat’tan alacağınız karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık seçeneklerinden birinde kesinlikle sizi memnun edecek özellikler var. Öncelikle tüm dairelerimiz teslimata hazır. Hepsinde kombi ve klima sistemleri mevcut ve bunlar için sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Apartmanlarımızın tümü asansörlü, site avlularımızda sosyal alanlar, parklar, otopark ve havuzlarımız var.

karasu-satilik-yazlik-projeden-senet-ile-odeme-kolayligi-2

Sitelerimizin tamamı yıl boyunca 7/24 güvenlikli, yani isterseniz sadece yaz gelin isterseniz yaz kış kalın mal güvenliğiniz bizim sorumluluğumuzda. Ayrıca sizin talep ve beklentilerinize uygun ödeme yöntemlerimiz de mevcut. Ekşioğlu İnşaat aracılığıyla yapacağınız alımlarınızda ister faizsiz senet, ister düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. Sizden çok düşük meblağlarda peşinatlar istiyoruz. Tüm bunların yanı sıra dairelerimizin tamamı deprem testlerinden geçmiş dayanıklı yapılardır.

karasu-satilik-yazlik-projeden-senet-ile-odeme-kolayligi-3

İlginizi çektiyse bizimle iletişime geçmek için bu bağlantıyı tıklayabilir. Bizlere ulaşıp aradığınız yazlığa size sunacağımız listelenmiş seçeneklerden biriyle kavuşabilirsiniz. İsterseniz satın alımı düşünmeden önce ücretsiz Karasu turumuza katılabilir, bölgeyi daha iyi tanıyıp buranın aradığınız yazlık yeri olup olmadığına karar verebilirsiniz. İster web sitemizdeki bağlantı kanallarından bize ulaşın, isterseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68