Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat İletişim Konum Adres

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Sakarya Karasu’da Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle hazırlanmış sizin isteklerinizin göz önünde bulundurulduğu birbirinden lüks ve konforlu daireler sizleri bekliyor. Dört mevsimin en güzelinin yaşandığı Karasu’da yeni başlattığı Karasu Evleri projesiyle sizlere lüksü, doğallığı ve konforu bir arada sunacak olan Ekşioğlu İnşaat hepinizi uygun fiyatlarla yazlık sahibi olmaya davet ediyor.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-17

Sakarya Karasu, Karadeniz’e bağlı bahçesinden Sakarya nehrinin ve Maden deresinin denize aktığı, Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip, koruma altında longoz ormanları bulunan ve envai çeşit saklı güzelliğe ev sahipliği yapan bir sahil beldesi. Karasu önünden geçen 3. Köprü yolu ile İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta. Bursa ve Ankara’ya 2 – 3 saat uzaklıkta yani hem doğasıyla hem de ulaşım kolaylığıyla muhteşem bir seçenek olmaya aday. Ekşioğlu İnşaat ise Karasu’da onlarca yıldır yüzlerce daire inşa ederek buranın doğasını bozmadan burada yaşamak isteyenlere harika fırsatlar sunmuştur. Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki karasu satılık daire çeşitlerinden ya da karasu satılık yazlık çeşitlerinden birini aldığınızda mülkünüz ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisindedir. Ekşioğlu İnşaat Karasu yapımı olan tüm sitelerde yaz kış güvenlik, havuz, otopark, sosyal alanlar mevcuttur. Bloklarda asansör, bakım ve temizlik hizmetleri mevcuttur. Daireleriniz sıfır olarak teslim edilir, detay işçiliğin 6 yıl garantisi vardır. Ayrıca ödeme yöntemlerinde de Ekşioğlu İnşaat önce sizi düşünür. Avantajlı yaz kampanyalarıyla düşürülen daire fiyatlarının yanı sıra düşük faizli kredi, faizsiz senet, düşük peşinat gibi olanaklarla ekonominizi dara sokmadan daire sahibi olabilirsiniz.

Eğer bu daire fırsatlarını değerlendirmek en azından bir göz gezdirip fikir sahibi olmak isterseniz, Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki ücretsiz Karasu turlarına katılabilir, bunun yanı sıra teklifleri çevrim içi olarak inceleyip telefonla arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklayıp Ekşioğlu İnşaat’a ulaşmak, iyi tatiller.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-10

Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sizlere muhteşem kampanyalar sunuluyor. Ekşioğlu İnşaat, Sakarya Karasu’da çok başarılı yapıları hizmete sundu. Şimdi de çok daha fazlasını sizlere özel yaz kampanyalarıyla birlikte sunuyor. Sakarya Karasu’da Karasu Evleri projesi başlatan Ekşioğlu İnşaat bu projeyle birlikte herkesi Karasu’da bir yazlık daire sahibi yapmayı hedefliyor.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-14

Sakarya Karasu muhteşem doğa harikalarına sahip, eşsiz bir Karadeniz sahil beldesi. Bünyesinde barındırdığı binbir doğal harikası mevcut. Tüm bunların yanı sıra İstanbul, Bursa, Ankara gibi şehirlere 1 – 3 saat arası ulaşım mesafesiyle çok cazip bir yazlık yeri. Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki tüm evler ömür boyu garantilidir, yine bu dairelerin iç detay hizmeti ise 6 yıl Ekşioğlu İnşaat güvencesindedir. Karasu’da 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1, 5 +1 gibi daire seçeneklerinin yanı sıra villa, müstakil ev, dubleks, tripleks gibi daha çeşitli taleplere göre satışlarda mevcuttur. Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki tüm sitelerde havuz, otopark, sosyal alanlar ve güvenlik mevcuttur. Daire içlerinde ise kombi, klima gibi mevsimsel ihtiyaçlar ücretsiz giderilmiştir. Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki tüm evlerde çok kolay ödeme seçenekleri vardır, yazlık kampanyalar çok avantajlı fırsatlar sunar bunların yanı sıra ödeme yöntemi olarak faizsiz senet, düşük faizli kredi ve düşük peşinat olanakları mevcuttur. Bu sayede kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-6

Bu avantajlı fırsatlar sizin de ilginizi çektiyse siz de bu kampanyaları ve Karasu evlerini incelemek istiyorsanız bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir dilediğiniz karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık seçeneklerini inceleyebilir dilerseniz müşteri temsilcileriyle birlikte ödeme planı oluşturabilir ve dairenizi görmeye gidebilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat dilerseniz sizlere ücretsiz Karasu turu sunmaktadır, iyi tatiller.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68