karasu satılık yazlık ilanlar fiyatlar gayrimenkul sektörü

karasu evleri

Sakarya Karasu az nüfusa sahip Türkiye’nin en büyük kumsalını sınırları içinde barındıran, eşsiz doğal güzelliklerin, koruma altındaki longoz ormanlarının, nehir ve dere yataklarının bağlı bulunduğu bir yerdir. Bu eşsiz doğa harikası yer yeni yapılan 3. Köprü yolu ile İstanbul’a 50 dakika mesafede, Ankara Bursa gibi çevresindeki diğer büyük illere ise 1 – 3 saat arası uzaklıktadır. Bu eşsiz yer aynı zamanda gelişmekte olan çok genç bir yatırım kentidir. Ekşioğlu İnşaat, Karasu’da inşa ettiği yeni site ve sıfır bina projeleriyle kentin yenilenmesine büyük katkı sağlar.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-16

Ekşioğlu İnşaat Karasu yeni projesi olan Karasu Evleri ile bölgeyi daha da hareketlendirmiştir. Bünyesinde bulunan uzman kadro ile Ekşioğlu İnşaat, Karasu’nun çehresini gün be gün güzelleştirmektedir. Her bütçe ve her isteğe hitap eden Karasu Evleri 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi seçeneklerin dışında daha lüks ve özel hissetmek müşterileri için dubleks, tripleks gibi yazlık daire, müstakil ev ve villa hizmetleri vermektedir. Bünyesinde bulunan tüm dairelere ömür boyu garanti veren Ekşioğlu İnşaat’ın tüm daireleri deprem testlerinden tam puan almış dayanıklı yapılardır. Ekşioğlu İnşaat sunduğu avantaj ve ödeme çeşitliliği ile de tercih sebebidir. Faizsiz senet, düşük faizli kredi ve düşük peşinat ödeme kolaylıklarıyla müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunar.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-10

İlginizi çeken Ekşioğlu İnşaat karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık çeşitlerini incelemek isterseniz bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a erişebilir, dilediğiniz evi önceden belirlediğiniz kıstaslara göre listelerden seçebilir, istediğiniz ev hakkında Ekşioğlu İnşaat yetkilileriyle görüşüp size uygun ödeme kolaylıkları ve kampanyaları öğrenebilirsiniz.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-6

Dilerseniz Karasu’yu tanımak adına Ekşioğlu İnşaat’ın ücretsiz Karasu turuna katılabilir, hayalinizdeki yazlık yerinin Karasu olup olmadığına karar verebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68