Karasu Satılık Yazlık Konut Emlak Gayrimenkul Yatırımı

karasu evleri

Ekşioğlu İnşaat’tan adına yakışır yaz kampanyaları başladı. Sakarya Karasu bölgesine yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Ekşioğlu İnşaat Karasu yaptığı onlarca projeden sonra şimdi de herkese bir Ekşioğlu İnşaat evi satmak için kolları sıvadı. Sunduğu birbirinden uygun kampanyalarla çok kârlı avantajlar sunan Ekşioğlu İnşaat adeta yazlık daire dağıtıyor. Sektöründe lider olan firma sıfır daire projesi olan Karasu Evleri ile Karasu’ya bir imza daha atacak.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-10

Karasu Sakarya’nın eşsiz doğa harikası yerlere sahip bir yerleşimidir. İçerinde binbir güzellikte doğa harikaları barındıran Karasu Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip olma gibi özelliklere sahiptir. İstanbul’a 50 dakika, Bursa ve Ankara’ya 1 – 3 saat mesafesi olması Karasu’yu çok cezp edici bir yazlık yer yapmaktadır. Turist ve tatilcilerin gözdesi olan Karasu çok sayıda tarihsel ve doğal güzelliklere sahiptir. Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu’da yürüttüğü yeni kampanyasıyla beraber çok sayıda karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık  satın alma fırsatları doğmuştur. Yeni fırsatlarla beraber kolay ödeme yöntemleri de sunan Ekşioğlu İnşaat bünyesinde çalıştırdığı çok sayıda çalışanıyla sizler için yeni yaşam alanları yaratma konusunda canla başla çalışmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-karasu-evleri-neden-gayrimenkul-neden-konut

Ekşioğlu İnşaat sattığı daireler için ömür boyu garanti verir, deprem testlerinden geçmiş dayanıklı ve iyi malzemeyle üretilmiş daireler imal eden Ekşioğlu İnşaat, daire içlerini klima, kombi gibi ihtiyaç duyulan gereçlerle birlikte satar. Anahtar teslim projeler üreten Ekşioğlu İnşaat siteleri içerisinde havuz, otopark, güvenlik ve sosyal alan hizmetleri vermektedir. Sunduğu avantajlı kampanyaların yanı sıra faizsiz senet, düşük faizli kredi ve düşük peşinat ödeme imkanlarıyla avantajlarına avantaj katmaktadır.

karasu-satılık-yazlık-eksioglu-city-evleri-6

Eğer Ekşioğlu fırsatlarından haberdar olmak, kampanyaları daha detaylı incelemek ve müşteri temsilcileriyle birebir görüşüp sorularınızı sormak istiyorsanız. Aşağıda paylaşılacak bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir dilediğiniz yatırım planına uygun daire hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68