Ekşioğlu Karasu Yazlık Satılık Daire

karasu satılık yazlık

Karasu, Sakarya’nın Karadeniz’e bakan doğayla iç içe çok güzel bir beldesi. Üstelik doğal güzelliklerinin yanı sıra her geçen gün gelişmeye ve değerlenmeye devam ediyor. Karadeniz’in en güzel plajlarından biri olan karasu plajı mükemmel bir tatil ve yazlık bölgesi. Bugünlerde yürürlükte olan cazip kampanyalar sayesinde siz de Karasu Evlerinden birine sahip olabilir, yazın, doğanın, güneşin tadını çıkarabilir, huzur dolu bir semtin sakinleri arasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

eksioglu-karasu-yazlik-satilik-daire-1

Bugünlerde adından sıkça söz ettiren Ekşioğlu İnşaat Karasu Karasu’da yatırımlarına hız vermiş durumda. Bugüne kadar yüzlerce daire teslim etmiş, binlerce insanı hayalindeki dairelere ve konutlara sahip olma imkanıyla buluşturmuş durumda. Üstelik bunları düşük peşinat ve ödeme planlarıyla siz değerli müşterilerinin ihtiyaç ve imkanları doğrultusunda hazırlıyor. Karasuda satılık daireler Karasuda satılık yazlıklar, her bütçeye uygun avantajlı fiyatlarıyla, yeni sahiplerini bekliyor. Peşin, taksitle öder gibi ya da kredi kullanarak yapılabilen birçok ödeme seçeneği sunulmuş durumda. Hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılabilen bu daireler yaşantınıza renk katacak türden. Emlak sektöründe kendini kanıtlamış şirketlerden biri olan Ekşioğlu İnşaat her ihtiyaca uygun müstakil evler, villalar, site içi daireler gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

eksioglu-karasu-yazlik-satilik-daire-2

İster müstakil osun ister site şeklinde, Ekşioğlu inşaat sizin konforunuz için her şeyi düşünür ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Bahçesi garajı havuzu spor kompleksi bulunan bu eşsiz konutlar, son derece kaliteli malzemeden imal edilmiş olup, her türlü testten geçmiş depreme dayanıklılığı kanıtlanmış yapılardır.

eksioglu-karasu-yazlik-satilik-daire-3

Aileniz ve sevdiklerinizle güven içinde yaşayabilmeniz için, insanı odak noktasına alan bir anlayışla inşa edilmiştir. Siz de karasuda satılık daire veya yazlık sahibi olmak istiyorsanız, bir an önce müşteri temsilcilerimizle konuşabilir, size sunduğumuz ücretsiz servislerimizle bizleri ziyaret edebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68