Karasu Satılık Yazlık Daire Seçenekleri 3+1,2+1 yada Dublex

karasu-satilik-yazlik.

Sakarya Karasu’da 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 dairelerin yanı sıra dubleks, tripleks gibi kullanışlı daire fırsatları Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sizlere sunuluyor. Son derece üst seviye donanıma sahip, üst seviye bir projeyle üretilmiş Karasu Evleri sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamak için satışa hazır.

karasu-satilik-yazlik-daire-secenekleri-3121-yada-dublex-1

Karasu neresidir? Karasu Sakarya’da bulunan harika bir sahil beldesidir. İçinde muhteşem doğasal özgünlükler barındıran Karasu. Bir çok koruma altındaki eşsiz yere sahiptir. Ormanları, dere ve nehir yataklarıyla Karasu adeta bir cennet bahçesi olarak tanımlanır. Frigya dönemine uzanan tarihsel yapıtlarıyla tarihsel anlamda da çok büyük bir öneme sahip olan Karasu gün be gün değerlenmektedir. Ömrünüze ömür katabilecek temizlikte ve güzellikte olan Karasu, Bursa, Ankara ve İstanbul gibi illere 1-3 saat arası ulaşım mesafesiyle konumsal olarakta çok caziptir.

karasu-satilik-yazlik-daire-secenekleri-3121-yada-dublex-2

Ekşioğlu İnşaat sizlere bu muhteşem alanda yaşama imkanını çok uygun ödeme yöntemleriyle sunuyor. Bünyesindeki uzman kadrosuyla her gün sizler için daha iyi yaşam alanları yaratmaya çalışan Ekşioğlu İnşaat, Karasu’da yarattığı büyük farkla adından sıkça söz ettiriyor, geri bildirim ve aldıkları olumlu müşteri yorumlarıyla alanında öncü olan firma. Yeni kampanya ve sıfır projeleriyle müşterilerinin hizmetinde en iyisi için çalışıyor. Sizlere özel en konforlu en lüks ve en rahat dairelerin hazırlandığı Karasu’da daireler klima, kombi gibi ihtiyaçlarla donatılmış olup dış alanlarında otopark, havuz, güvenlik, sosyal alanlar gibi imkanlar mevcuttur.

karasu-satilik-yazlik-daire-secenekleri-3121-yada-dublex-3

Ekşioğlu İnşaat’ın avantajlı kampanyalarına göz gezdirmek, size uygun bir daire olup olmadığına bakmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan firmaya ulaşabilir size uygun fiyat ve kriterlerde, uygun ödeme yöntemleriyle karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68