Karasu’da birbirinden eşsiz ve harika daire fırsatları sizleri bekliyor! Ramazan ayına özel yaz kampanyalarıyla daire almak kiraya çıkmak kadar kolay! Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sizlere sunulan Karasu Evleri, Sakarya’nın en güzel yeri olan Karasu’da bulunur. Doğal harikaları ve çok eski tarihi dönemlerden kalan Karasu, Karadeniz’in göz bebeğidir. Şimdilerde tatilcilerin, turistlerin ve yatırımcıların uğrak yeri olan Karasu’da sizleri çok eşsiz kampanyalar Ekşioğlu İnşaat ayrıcalığıyla bekliyor.

karasu-evleri-villa-konforunda-tatil-yapabileceginiz-havuzlu-projeler-1

Karasu, İstanbul’a 50 dakika mesafesi ama verdiği Antalya, Muğla hissiyle göz dolduruyor. 3. Köprü yolunun geçtiği Karasu ile büyük şehirler çok yakın. Bursa ve Ankara’ya da 1 –  3 saat mesafede bulunan Karasu yakın yerde yazlık fırsatları arayanlar için çok cezp edici fırsatlar sunuyor. Ekşioğlu İnşaat Karasu’da doğal yapıya zarar vermeden hayata geçirdiği bir çok proje ile gündemden düşmüyor. Her bütçeye uygun kampanyaları, ödeme yöntemleri, her boyda daireleri ve her çeşit lüks, konfor imkanlarıyla Karasu’nun yerlilerinin de dışarıdan gelenlerinde gözdesi olan firma sizler için de eşsiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Karasu’da yapımı tamamlanmış karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitlerini satışa çıkaran Ekşioğlu İnşaat bünyesinde her tip ve büyüklükte daire mevcut.

karasu-evleri-villa-konforunda-tatil-yapabileceginiz-havuzlu-projeler-2

Dairelerin tamamı klima ve kombili olmakla beraber bulundukları siteler yaz kış güvenliklidir. Ömür boyu satış garantisi bulunan sitelerin içerisinde havuzlar, otopark alanları, bahçeler, sosyal alanlar vardır. Ekşioğlu İnşaat tüm bu lüks ve konforlu yaşam alanı için sizden çok az şey ister. Düşük peşinat oranları, senet ile faizsiz ödeme imkanı, düşük faizli kredi ile ödeme imkanı gibi olanaklar sağlayan Ekşioğlu İnşaat sizlere cebinizi hiç yakmadan daire fırsatları sunar.

karasu-evleri-villa-konforunda-tatil-yapabileceginiz-havuzlu-projeler-3

Ekşioğlu İnşaat fırsatlarını biraz daha incelemek, fikir sahibi olmak istiyorsanız bu bağlantıdan firmaya ulaşabilir, bütçenize uygun listelenen daire seçeneklerinden biri için müşteri temsilcileri ile görüşebilir hayalinizin yazlığına kavuşabilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/