Karasu Satılık Yazlık Göl Evleri City Evleri Birçok Konut Projesinde …

karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-city-evleri-bircok-konut-projesinde-3

Ekşioğlu İnşaat Karasu yüzlerce daire projesini bir araya getirmiş bir İnşaat şirketidir. Bünyesinde bulunan Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 gibi bir çok projesiyle binlerce kişiyi daire sahibi yapmıştır. Bu eşsiz yazlık daire fırsatları arasında her kritere uygun daireler mevcuttur. Sizlerin talepleri ve beklentileri doğrultusunda üretilmiş Karasu Evleri sizlere en uygun, en lüks ve konforlu yazlık daireleri bünyesinde barındırır.

karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-city-evleri-bircok-konut-projesinde

Sakarya’nın Karadeniz bahçesi olan Karasu’da muhteşem doğayla iç içe yazlık daire imkanları sizler için hazırlandı. Karasu satılık daire ve Karasu satılık yazlık fırsatlarıyla sizlere sayısız daire imkanı sunan Ekşioğlu İnşaat her cebe ve her talebe göre daireler üretmeye devam ediyor. 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi daire seçeneklerinin yanı sıra dubleks, tripleks daireler, villalar, müstakil evler ve yazlıklar mevcut. İstenilen her kritere uygun seçenekleriyle Ekşioğlu İnşaat sektöründe bir numara.

karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-city-evleri-bircok-konut-projesinde-1

Ürettiği her evi Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle ömür boyu garantileyen firma. İç detay hizmeti için de 6 yıl garanti vermekte. Ömür boyu satış garantisi de olan bu daireler yatırım amaçlı da çok uygun. İçerisinde kombi, klima gibi sistemlerin hazır olarak satışa sunulan daireler için bu gereçlere para harcamazsınız. Yaz kış oturmaya uygun bu sitelerin içerisinde güvenlik hizmeti mevcut olup bunun yanı sıra havuz, otopark, sosyal alanlar, bahçeler gibi ek hizmetlerde sizlerin konforu için hazır bulunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-city-evleri-bircok-konut-projesinde-2

Bu yatırım fırsatından yararlanmak ve Ekşioğlu İnşaat kampanyalarından haberdar olmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu’na ulaşabilir hayalinizdeki daireyi onlara anlatabilirsiniz. Size en uygun listelemelerle daire kriterlerinize göre belirlenecek yeni evinizde siz ve sevdikleriniz bir ömür keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68