Karasu Satılık Yazlık Karasu Evleri Neden Gayrimenkul Neden Konut

ekşioğlu inşaat

Ekşioğlu İnşaat Karasu hazırladığı sıfır yazlık daire projeleriyle sizleri bu yaz yazlıksız bırakmamaya kararlı. Ekşioğlu İnşaat bünyesinde yapılan yüzlerce proje  hizmetlerinize sunuluyor. Sizler için hazırlanan özel Karasu Evleri sizlere en lüks ve en konforlu tatilleri sunmayı hedefliyor. Bünyesindeki çok sayıda ve ölçüde ev ile her bütçeye ve her isteğe hitap eden Karasu Evleri en iyi ödeme teklifleri ve avantajlı yaz kampanyalarıyla birlikte Ekşioğlu İnşaat ayrıcalığıyla sizlere sunuluyor.

karasu-satilik-yazlik-karasu-evleri-neden-gayrimenkul-neden-konut-1

Sakarya Karasu Türkiye’nin en uzun kumsalı ödülünün sahibi Karasu plajını içinde barındırır. Koruma altındaki longoz ormanını, Sakarya nehrinin bittiği noktayı ve maden deresini de içinde barındıran Karasu bu özellikleriyle hem coğrafik anlamda çok güzel bir yer. Hem de eşsiz bir yatırım fırsatıdır. 3. Köprü yolunun Karasu’dan geçmesiyle İstanbul’a mesafesi 50 dakikaya düşmüştür. Bursa’ya da 1,5 saat mesafede bulunan Karasu, Ankara’ya da çok yakındır.

karasu-satilik-yazlik-karasu-evleri-neden-gayrimenkul-neden-konut-2

En çokta bu nedenle yazlık arayışında olanları cezp eder. Çünkü hem çok avantajlı bir konumdadır hem de Antalya, Bodrum gibi tatil alanlarının verdiği her imkanı Karasu’da bulabilirsiniz. Karasu Evleri denize 0 – 100 – 150 metre arası değişen ulaşım mesafelerindedir. Denize çok yakın olan bu evlerin içlerinde havuz, sosyal alanlar, otopark alanları gibi her türlü lüks ihtiyaç vardır. Daire içlerinde de klima ve kombi gibi gereksinimler hazır olarak satışı yapılmaktadır. Anahtar teslim bu müthiş daireler sizler için özel yaz kampanyalarıyla çok ucuz ve çok avantajlı olarak sunulmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-karasu-evleri-neden-gayrimenkul-neden-konut-3

Bu avantajlı fırsatları değerlendirmek, daha fazla bilgi almak, Ekşioğlu İnşaat ailesine katılmak lüks ve konforu bir arada yaşamak için hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşın size en uygun ödeme yöntemiyle en uygun karasu satılık daireleri veya karasu satılık yazlıkları sizin için hazırlanan listeden seçin. Keyifli tatiller.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68