Karasu satılık yazlık İlanlar Daireler Konut Satışları

karasu evleri

Satılık dairelerde çizgimizden şaşmıyoruz. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak ürettiğimiz yeni projeler, muhteşem sıfır daireler, taksitli, faizsiz kolay ödeme imkanlarıyla siz müşterilerimizle buluşuyor.

karasu-satilik-yazlik-ilanlar-daireler-konut-satislari-1

Karasu evleri içerisinde bulunan dubleks, tripleks, tek kat dairelerimiz, karasu satılık yazlıklar, karasu satılık daireler sizleri bekliyor. Karadeniz’i İstanbul’a bağlayan muhteşem manzaraları ve harika doğasıyla insanı kendine hayran bırakan Sakarya Karasu yenilenen haliyle siz değerli müşterilerimize harika bir ev ve yatırım fırsatı sunuyor. Sakarya Karasu’da bulunan dairelerimiz isteğe bağlı farklı oda seçenekleri, kat seçenekleriyle, sıfır ve sahibinden olmak üzere farklı kategorilerde mevcut. Dairelerimiz temiz olup hepsi bakımlı ve dayanıklı binalardır. Karasu’daki satılık dairelerimizin içerisinde kombi, klima, asansör, dışarısında havuz, otopark ve dinlenme alanları mevcuttur. Yaz kış oturabileceğiniz doğa harikası bir yer olan Karasu son dönemlerde parlayan yıldızıyla bir çok yazlık arayışındaki müşterilerimize fırsat oldu.

karasu-satilik-yazlik-ilanlar-daireler-konut-satislari-2

Yenilenen yatırımlarla değeri sürekli artan Karasu sadece bir yerleşim yeri değil, aynı zamanda iyi bir yatırım alanı haline geldi. Buradan alacağınız satılık dairelerimizi ilerseniz uzun süreler boyunca kendiniz için kullanabilir. Dilerseniz de yatırımlarla değerlendirebilirsiniz. Sizler için en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için bizlere bu linkten ulaşabilir, detayları konuşmak için iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

karasu-satilik-yazlik-ilanlar-daireler-konut-satislari-3

Karasu satılık dairelerimiz için çok sayıda ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi taksitli, senet taksitli gibi kolay ödeme imkanlarıyla siz ekşioğlu inşaat müşterilerini memnun edebilmek için hem dairelerimizi satmadan önce hem de satış işleminden sonra sizlere en iyi hizmeti vermeye uğraşıyoruz. Dilerseniz en kısa zamanda aşağıdaki bağlantı bilgilerinden bize ulaşın hayallerinizdeki yazlığa birlikte bakalım. Siz de bu muhteşem doğa harikası ve Karadeniz bahçesi olan Karasu’da sevdiklerinizle birlikte yerinizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68