Karasu Satılık Yazlık Binden Fazla Yeni Merkezi Konut Geniş Metrekare

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Sakarya Karasu’da fırsatların ardı arkası kesilmiyor! Yenilenen projelerimizle Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere Karasu Satılık Daire, Karasu Satılık Yazlık ve daha bir çok farklı konutlar sunmaya devam ediyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve daha bir çok farklı seçeneklerle dubleks, tripleks daireler, tek kat daireler gibi bir çok farklı projeyle Karasu’nun güzelliğini sizlere Ekşioğlu İnşaat Karasu ayrıcalığıyla sunmayı hedefliyoruz.

karasu-satilik-yazlik-binden-fazla-yeni-merkezi-konut-genis-metrekare

Karadeniz’in büyüleyici manzarasına sahip olan Karasu, bölgenin en bilinen sahiline sahiptir, çok uzun ve harika sahilinin yanı sıra Sakarya nehri ve Madenderesi’nin suyu Karasu’dan denize dökülür. Bu eşsiz güzelliklerle çevrili yerleşimde Ekşioğlu İnşaat olarak oluşturduğumuz fark ve kaliteli projelerle siz değerli müşterilerimize hizmetler sunuyoruz. Pek çok farklı daire seçenekleri taksitli ve faizsiz ödeme kolaylıkları ile sizlere en uygun olanı yapmayı hedefliyoruz.

karasu-satilik-yazlik-binden-fazla-yeni-merkezi-konut-genis-metrekare-3

Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki dairelerimizde kombi, klima, asansör gibi temel ihtiyaçların yanı sıra, otopark, havuz, güvenlik gibi ek ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz,  sizlere Karasu bölgesinde lüks ve konforlu bir yaşam imkanı sağlamayı hedefleyen firmamız ödemelerde de sizler için çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Faizsiz taksitli senet imkanları, kredi imkanları gibi sunduğumuz hizmetler ve küçük miktar peşinatlarla siz de Karasu’dan kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Yenilenen yüzüyle Karasu hızla yükselen bir değere sahip, bugün bizim aracığımızla alacağınız bir satılık daire size güzel bir yaşam alanı sunmanın yanı sıra iyi bir yatırım olacakta dönecektir. Ücretsiz Karasu turuna katılmak ve bilgi almak için bu linkten bize ulaşabilir, sizler için sunduğumuz satılık daireler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-binden-fazla-yeni-merkezi-konut-genis-metrekare-2

Siz de eşsiz bir yerde yazlığım olsun, keyifle tatillerimi geçireceğim, istersem kışın da kalabileceğim Karasu Evleri’nde bir mülküm olsun istiyorsanız. Hemen bize ulaşın, sizler için hazırladığımız projelerimizle hayalinizdeki yazlığa sahip olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68