Karasu Satılık Daire Uygun Deniz Yakını Evinizi Mi Arıyorsunuz ?

karasu satılık yazlık

Tatil cenneti karasu son yıllarda karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleriyle oldukça ön palana çıkan bir bölge. İstanbul’un yanı başında yer alan karasu satılık daire fırsatları yatırımcıları bölgeye çekerken karasu adeta İstanbul’dan yatırımcı ve tatilci akınına uğruyor. Karasu’nun İstanbul’a olan yakın konumu İstanbul da yaşayan ve yatırım yapmayı düşünen kesimi karasu satılık evlerine ve karasu yazlık dairelerine çekiyor. çünkü karasu bugün Marmara Bölgesinin tatil başkenti konumunda gösterilen ve İstanbul’a sadece 1,5 saat mesafede yer alan bir ilçedir. Bölgenin 24 km uzunluğunda saf kumdan plajları İstanbul’dan tatilcileri çekerken konutların aşırı hızlı değer kazanması ve İstanbul’a ayrıca başka tatil bölgelerinle oranla konut fiyatlarının oldukça ucuz ve elde edilebilir sayılması konut yatırımcılarını da bölgeye çekmektedir. Öyle ki karasu da faaliyet gösteren inşaat firmaları her hafta sonu İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası genelinden ücretsiz karasu turları düzenlemekteler.

karasu-satilik-daire-uygun-deniz-yakini-evinizi-mi-ariyorsunuz-1
Karasu’nun bu denli popüler turizm ve yatırım şehri haline gelmesinde İstanbul’a olan konumunun yadsınamaz bir etkisi bulunmaktadır. ülkemizin en büyük mega şehrinin hemen yanı başında konumlanan Karasu İstanbul sınırları dışında kalan deyim yerindeyse İstanbul’a en yakın en uzak bir tatil bölgesidir. Turizm cenneti karasu yıllar içinde zaten İstanbul’daki yatırımcıları cezbeden bir bölge olmasına rağmen son yıllarda ulaşım alanında yaşanan büyük gelişmeler karasuya olan yaklaşımı yakından etkilemektedir. Çünkü İstanbula sadece 150 km uzaklıkta bulunan ilçe İstanbula yapılan 3. köprü sahil otoyol bağlantısının karasudan geçecek olması Karasu İstanbul arasındaki bu yakın mesafeyi daha da yakınlaştıracaktır. özellikle geçtiğimiz yıl bu durum oldukça fazla ses getirmiştir. Karasunun değerinin piyango vurmuşcasına yükselteceğe belirtilen bu otoyol projesi sayesinde Karasunun istanbula olan yakın konumunun dahada yakınlaştıracğı bu durumun özellikle karasuya olan yatırımları ve turizm faaliyetlerini etkiyeceği belirtilmiştir. Nitekim olaylar tıpkı bu şekilde gelişmiştir. Karasunun iİstanbula olan konumunun daha da kısa mesafeye düşeceğinin duyulması geçtiğimiz yıl turizmci ve yatırımcı sayısında ciddi bir artış yaşanmasına neden olmuştur.

karasu-satilik-daire-uygun-deniz-yakini-evinizi-mi-ariyorsunuz-3

istanbulda yaşayan ve şehrin aşırı pahalı olmasından dolayı konut sahibi olamayan yatırımcılar istanbula sadece bir saat mesafede bulunan karasuyu birikimlerini değerlendirmek üzere tercih etmeye başlamışladır. Yatırımcılar karasuyu tercih ederek hem ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlara yatırımlarını gerçekleştirip hem de turizm cenneti karasu da ister hafta sonu tatillerini isterlerse uzun yaz tatillerini değerlendirebilmektedirler.karasu satılık daire
Günümüzün en hızlı değerlenen ve prim yapan bölgeleri arasında yer alan karasuda fırsatlarla dolu konut yatırımlarından birine sahip olup, karasuda ki on binlerce konut yatırımcısı arasında yerlerinizi alıp, ister tatil, ister yaşam, isterseniz sadece yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere Ekşioğlu inşaat satış ofisine ücretsiz ulaşım sağlayabileceğiniz karasu turlarına katılabilirsiniz.

karasu-satilik-daire-uygun-deniz-yakini-evinizi-mi-ariyorsunuz-2

Ekşioğlu inşaatla konut yatırımı fırsatlarını değerlendirerek Karasu’nun en güvenilir firmasıyla çalışıp profesyonel bir hizmetle yatırımınızı değerlendirerek bütçeniz dahilinde ister elden 40 ay senet 0 faizli ödeme seçeneğini isterseniz banka kredisiyle 10 yıl vadeli seçenekle yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada Ekşioğlu inşaatın bu senetle ödeme kampanyası kısa bir süre için geçerli olup çok yakın bir zaman içinde sonlanacaktır. tek kuruş faiz ödemeden konutlara peşin fiyatları üzerinden sahip olmak için ekşioğlu inşaatın bu kısa süreli kampanyasını kaçırmayın.  https://www.eksioglukarasuyazlik.com Çünkü böyle bir kampanya daha önce karasu da görülmedi. Bu muhteşem ödeme seçeneğini kaçırmayıp verdiğiniz peşinatlardan hemen sonra yazlık ve dairelerinize hemen sahip olup karasuda ister yaşamın ister yatırımın tadını çıkarmaya başlamak için geç kalmayın.Karasu Sakarya’nın incisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68