Karasu Satılık Yazlık Favori İnşaat Projeleri Ekşioğlu Evleri

ekşioğlu inşaat

Karasu evleri ve karasu satılık yazlık lar Son yılların en popüler ve en çok prim yapan konut projeleri arasında yer almaktadır. Karasu satılık daire leri ve yazlık karasu evleri günümüz bireysel konut yatırımcılarının en fazla talep gösterdiği konutlar arasında yer almakta olup yatırımcılarına büyük fırsatlar sunmaktadır. Her geçen dönem daha fazla talep gören ve değerini hızla yükselten bölge bugün oldukça karlı bir avantajı bir yatırım noktası olarak öne çıkmaktadır. Yatırımcılar da haliyle ellerindeki birikmişlerini karasu yazlık dairelerinden ve satılık karasu evlerinden yana kullanmaya başlamışlardır.

karasu-satilik-yazlik-favori-insaat-projeleri-eksioglu-evleri-1

Çünkü karasu sadece bir yatırım merkezi değil aynı zamanda bir tatil ve yaşam noktası olarakta oldukça ön plana çıkan bir bölgedir. İkincil konut yatırımlarını hızla arttığı ve maden kentleşmenin hızla yayıldığı bölgede bugün karasu emlak konut sektörü oldukça gelişme gösteren bir ekonomik faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yılların en popüler bölgelerinden birisi haline gelen, ayrıca hem yurt çapından hem de yurtdışından turizimcileri ve yatırımcıları ağırlayan karasu ya en büyük yatırım ve turizim talebi konumundan ötürü Marmara bölgesinden gelmektedir. Marmara bölgesi sınırları içerisinde yer alan, Sakarya’ya bağlı olan ancak karadeniz’e oldukça uzun bir kıyısı bulunan karasu bugün yatırım ve turizim haberlerin yanısıra İstanbul’a olan yakın konumuyla da gündeme gelmektedir. Bölgenin bugün İstanbul’la arasındaki mesafe yaklaşık 1.5 saatlik bir süredir.

karasu-satilik-yazlik-favori-insaat-projeleri-eksioglu-evleri-3

İstanbul’a olan bu yakın konumu Karasuyu İstanbul’da yaşayan milyonlarca kişi için oldukça avantajlı bir bölge olarak Öne çıkarırken son yıllarda ulaşım alanında meydana gelen büyük gelişmeler karasuyu oldukça yakından etkilemiştir. Bilindiği gibi Geçtiğimiz yıl İstanbul’da açılan üçüncü köprü projesi oldukça büyük ses getirdi. Milyonlarca kişi için büyük bir avantaj teşkil eden üçüncü köprü bağlantı yollarının sahil otoyol projesinin Karasu güzergahından geçecek olması da medyada oldukça geniş çaplı bir yer buldu. Sahil otoyol projesinin tamamlanmasının ardından İstanbulla karasu arasındaki mesafenin 1 saat gibi bir süreye düşeceğinin duyulması İstanbul’dan bölgeye olan talebi oldukça artırdı. İstanbul’un arka bahçesi konumunda olan ve hem turizim hem de yatırım özellikleriyle herkesimden insanı cezbeden Karasu’nun İstanbul’a daha fazla yakınlaşmış olması bu bölgeden gelen yatırımcı ve turizimci sayısını arttırmıştır. Bugün İstanbul’da yaşayıpta şehrin pahalılığından dolayı ev sahibi olamayan ancak birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar tercihlerini Karasu dan yana kullanarak sadece yatırım değil aynı zamanda tatil fırsatlarını da yakalamış olmaktadır. Hem yazlık hem kışlık yaşama fırsatı veren aynı zamanda deniz turizmi fırsatlarını da ayaklarınızın altına seren karasu evlerinde günümüz ucuz ve uygun fiyat koşullarından yararlanıp aynı zamanda firmaların düzenlediği kampanyaları kaçırmamak için bir an önce bölgeyi ziyaret edin.

karasu-satilik-yazlik-favori-insaat-projeleri-eksioglu-evleri-4

Bugün ister Google earth üzerinden haritalarına ulaşıp kendini ziyaret edebileceğiniz Karasuya İsterseniz firmaların düzenlediği ücretsiz turlar eşliğinde de ulaşım sağlayıp bölgenin en büyük inşaat firması olan ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret ettiğiniz taktirde firmanın bugün Karasu’da eşi benzeri görülmemiş senetle ödeme kampanyasından faydalanarak yatırmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaat Karasu’da site içi & site dışı tüm projelerinde Ekşioğlucity Projesi dışındaki tüm projeleri hem banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapmakta hem de elden 24 ay sıfır faiz vade seçeneği ile yatırımcılara sunmaktadır. konut sahibi olmanın en büyük avantajını sunan Ekşioğlu inşaatın bu muhteşem ödeme kampanyasını kaçırmayın Karasu’da birikimlerinizi yatırıma dönüştürmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturun.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68