Karasu Satılık Yazlık Lüx Ekonomik Deniz Yakını Ev İlanları Sakarya

karasu satılık yazlık

Karasu satılık daireler ve karasu evleri projeleri yeni ödeme seçenekeleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor

Karasu satılık yazlık fırsatları değerini katlamaya devam ederken bunu fırsat bilen yatırımcılar da Karasuda yer edinmeye devam ediyor. Karasu evleri ve karasu satılık daireleri Son yılların en popüler ve en hızlı değerlenen konut projeleri arasında yer almaya başlamasıyla bölgenin çektiği yatırımcı sayısı oldukça yükselmiştir. Yatırımcılar TV kanallarında, basın yayın araçlarında ve internet ortamında sıkça karşılaştıkları karasu yatırım fırsatlarına kayıtsız kalamayıp birikimlerini bu kazançlı bölgede oldukça karlı bir yatırım fırsatında dönüştürmek için adeta yarış içerisine girmiştir. Karasu’da yaşanan bu durum sadece yatırımcılarla kalmamış bölge genelinde faaliyet gösteren inşaat şirketleri de bir rekabet ortamına girmiştir. Karasu’nun elde ettiği değer ve yatırımcılara sağladığı büyük kazançlar nasıl ki karasu evlerine ve karasu yazlık dairelerine olan talebi artırdıysa Karasu’da faaliyet gösteren inşaat şirketleri de hem bu talepleri en iyi şekilde karşılamak hem de yeni yatırımcıları karasuya çekmek için Karasu’da sürekli yeni konut projelerine imzalarını atmaya başlamışlardır.

karasu-satilik-yazlik-lux-enomik-deniz-yakini-ev-ilanlari-1

Birbirinden farklı inşaat şirketlerinin yer aldığı ve onlarca farklı konut projesinin hayata geçtiği Karasu’da bugün karasu satılık yazılıklarının ve karasu emlak konut sektörünün başını çeken firma yine ekşioğlu inşaattır. Her dönem inşa ettiği konut projeleri ile yatırımcıların gündemine oturan, hayata geçirdiği onlarca konut projesi ile karasuya binlerce yatırımcı kazandıran bunun yanı sıra karasuya olan katkıları yadsınamayacak derecede olan ekşioğlu inşaat bugün hala Karasu’nun en büyük ve en güvenilir inşaat firması olma özelliğini sürdürüyor. Karasu’nun çeşitli bölgelerinde Ve mahallelerinde inşa ettiği konutları hem site içi havuzlu hem de site dışı bina şeklinde yapılandırıp, depreme dayanıklı olarak zemin taraması yaparak hayata geçirip, bunun yanı sıra altı yıl garantili ve kendi konutları arasında takas seçeneği ile satışa sunan ekşioğlu inşaat tüm bu imkanlarla ve olanaklarıyla tercih edilebilirliğini her dönem biraz daha artırıyor. Bugün Karasu’nun en büyük inşaat firması olarak gösterilen ekşioğlu inşaat sadece Karasu ve çevresinde değil türkiye’de ve yurtdışında tanınan bir firma haline geldi. Ekşioğlu inşaatın birbirinden farklı konut projelerinin reklamlarını ve pazarlamalarını bugün internet ortamında, sosyal mecralarda, Google gibi alanlarda yayınlayıp yatırımcılara sunması firmanın hitap ettiği yatırımcı kesmeni sürekli artırmaktadır. Yurtiçinden ve yurtdışından yatırımcıların akın ettiği Karasu’da bireysel konut yatırımcıları ister eşleriyle ister aileleriyle beraber Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılarak Karasu’ya gelip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret etmektedir. Ekşioğlu inşaatın bugün plaj bölgesi ve çevresinde bunun yanısıra karasu limanı çevresinde, karasu Yenimahalle’de, karasu yalı Mahallesi’nde ve Karasu’nun çeşitli mevkilerinde yer alan konutları yerlerinde görüp değerlendirip ihtiyaçları ve bütçeleri dahilinde en uygun konutu belirleyip bu konutlara ayrıca Ekşioğlu inşaatın eşi benzeri görülmemiş ödeme koşullarıyla sahip olabilmektedir.

karasu-satilik-yazlik-lux-enomik-deniz-yakini-ev-ilanlari-2

Bugün Hem kendi imkanlarınız hemde ücretsiz servisler doğrultusunda geldiğiniz ekşioğlu inşaat satış ofisinde yatırımcıları uzman satış müdürleri karşılayıp bütün projelerin hepsini tek tek gezdirip tüm projeler hakkında ve daire seçenekleri hakkında detaylı bilgileri verip isterseniz olan Karasu’da konut sahibi olmanıza fırsat vermektedirler. İster 120 aya varan banka kredisi seçeneği isterseniz sadece ekşioğlu inşaatta bulabileceğiniz 40 ay sıfır faiz elden senet seçeneği ile yatırmınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sizlerde on binlerce konut yatırımcısı gibi faizsiz bir yatırımla konut sahibi olmak İstiyorsanız Ekşioğlu inşaatın kısa süreli bu senetle ödeme kampanyasından faydalanmak için geç kalmayın. Zira müşterilerden gelen talep doğrultusunda çoktan bitmesi gerekirken uzatılan kampanya çok kısa bir süre içerisinde sona erecektir. Ekşioğlu inşaatın sunduğu Bu muhteşem kampanya ve avantajlarla Karasu’da bugün yatırımlarımızı gerçekleştirerek hem önümüzden gelen yaz sezonunu kendi konutunuz da kendi müstakil evinizin Rahatlığında geçirebilir hem de oldukça avantajlı ve karlı bir yatırıma sahip olabilirsiniz. Ücretsiz karasu turu servis kaydı için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilir bunun yanısıra Google earth üzerinden ekşioğlu inşaat satış ofisi adreslerine ulaşıp kendi imkanlarınızla da bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-lux-enomik-deniz-yakini-ev-ilanlari-3

Karadeniz’e açılan 24 kilometrelik sahil şeridi ile Karasu bugün hem ikincil konut yatırımları hem de yaz tatilimizi değerlendirebileceğiniz oldukça ideal bir bölge. Karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları bugün bölge civarında yer alan ve bunun yanı sıra yurt içi ve yurt dışından geniş bir yatırımcı kitlesini ağırlayan bir bölgedir. Pek çok avantajı ile öne çıkan Karasu’da yer alan satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri arasından tercihinizi yapmak ve bu tercihinizi yaparken bazı detaylara dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü her ne kadar artan değeri ile ve yatırımlarıyla Karasu yazlık daireleri yatırımcıları cezbetse de doğru yere yapılan bir yatırım elbetteki yatırımcılarına daha fazla kazandıracaktır. Bugün emlak konut sektöründe oldukça ileri düzeylere gelen, mega şehir İstanbul’a oldukça yakın mesafede Yer almasıyla özellikle Marmara bölgesinden turizimci ve yatırımcı çeken Karasu’da yatırım fırsatları değerlendirmeden önce yatırım yapacağınız konuma ve mahalleye dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle yatırım yapacağınız bölgenin etrafında günlük ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanların bulunması elbetteki yatırımlarınızı daha değerli kılacaktır. Çevrede bulunan market, kafeterya, eczane bunun yanısıra sahil bölgesine yakın bir konumda bulunması konutlarınıza değer kazandıracak etkenlerdir. Bunun yanı sıra firmaların hayata geçirdiği konut projelerini değerlendirirken konutların deprem Yönetmeliğine uygun yapılandırılmasına dikkat edilmelidir. Çünkü karasu birinci derece deprem kuşağında yer almaktadır. Özellikle Marmara depreminden önce bölgede yer alan ve daha sonra restorasyon çalışmalarıyla tekrar kullanıma açılan konut projelerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani Karasu’da daire veya yazlık seçeneklerini değerlendirirken konutların yeni yapılanma olup olmadıklarını göz önüne almalısınız. Karasu’da yatırım fırsatlarını değerlendirirken dikkat etmeniz gereken bir başka noktada konut fiyatlarıdır. Günümüzde her yatırımcı yatırımları değerlendirmeden önce elbetteki daha ucuz olan konut projelerine yönelmektedir. Bu gün artan değeri ile hala ucuz ve uygun fiyat koşullarıyla satışa çıkan karasu evlerinde ve karasu yazlıklarında herkesimden yatırımcı konut sahibi olabilmektedir. Ancak bölge genelindeki fiyatlara bakıldığında bazı konut projeleri arasında çok ciddi fiyat farklılıkları olduğu gözlemlenmektedir.

karasu-satilik-yazlik-lux-enomik-deniz-yakini-ev-ilanlari-4

Bugün yeni yapılanma ile sıfır durumda olan bunun yanı sıra denize oldukça yakın mesafede yer alan Konut projelerinde 120.000 TL’nin altına bir konut bulmak pek de mümkün değildir. Ancak Google ve internet ortamında bölge genelindeki fiyatlara bakıldığında Karasu’da 70.000 TL’ye bile bugün hala satılık yazlık veya daire ilanları bulunmaktadır. Ancak Karasu’da bu fiyata gördüğünüz ilanları değerlendirme den önce mutlaka çok geniş kapsamlı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bölgedeki konut fiyatları her ne kadar hala piyasa koşulları için uygun olarak görülse de yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip bir konut projesine bugün bu fiyata sahip olmanız pek de mümkün değildir. Dediğimiz gibi depremden önce yapılandırılmış daha sonrasında restorasyon ve tamiratlar ile tekrar kullanıma açılmış, denizden oldukça uzak mesafede konumlanmış olan bu konut projeleri her ne kadar yatırımcılar tarafından ucuz ve uygun olduğu için tercih edilebiliyor olsa da bizim tavsiyemiz Karasu’da pazar araştırması ve firma analizi yaparken oldukça titiz çalışmanız olacaktır. Çünkü bugün 70.000 tL’ye sahip olduğunuz bir konut önümüzdeki yıllar içerisinde oldukça Yıpratıp bunun yanısıra herhangi bir deprem sırasında büyük hasarlara yol açabilir. Sonuçta yatırım tercihiniz ne olursa olsun almış olduğunuz konutlarda ömür boyu yaşamınızı sürdürebilecekmiş gibi bakmanız, yeni yapılanmalara daha fazla yönelmeniz gerekmektedir. Karasu’da bugün yeni yapılaşmış olan site içi onlarca farklı konut projesi yer almaktadır. Bölgenin önde gelen inşaat firmalarından birisi olan ekşioğlu inşaat ta yatırımcılara en iyi hizmeti vermek ve en fazla tercih imkanı sağlamak amacıyla bugün Karasu’da onlarca farklı konut projesini satışa sunmuştur. Tamamı sıfır durumda olan, denize sadece yürüme mesafesinde yer alan, doğal gaz bağlantılı, deprem Yönetmeliğine uygun olarak yapılandırılmış olan Ekşioğlu inşaatın tüm bu projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlenen ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68