Karasu’da Sahibinden Favori Projeler Ekşioğlu Karasu Evleri

karasu satılık yazlık

Tatil cenneti karasuda satılık daire veya karasu evi sahibi olup bu muhteşem bölgede yatırım ve tatil fırsatlarını değerlendirmek için vakit kaybetmeyin. Çünkü karasu satılık yazlık larına ve satılık karasu evleri ne yatırım yapmanın bugün tam zamanı. Karasu yazlık daireleri bugün Ekşioğlu inşaat güvencesi ve ayrıcalıklarıyla yatırımcılarını bekliyor. Hem Karasunun muhteşem doğal güzellikleri arasında oldukça eğlenceli ve verimli bir tatil gerçekleştirip hemde konutlarınızda tatilin ve yaşamın tadını çıkarırken büyük karlar elde etmek için beklemeyin. Ekşioğlu inşaat ın bugün sunduğu ve kısa bir süre sonra sonlandıracağı elden 40 ay 0 faiz senetle ödeme seçeneğini kaçırmadan bu muhteşem yatırım fırsatlarını gerçekleştirin.

karasuda-sahibinden-favori-projeler-eksioglu-karasu-evleri-1
Yediden yetmişe herkesin sahip olmak isterikleri konut yatırımları bugün karasu da oldukça avantajlı fiyatlar ve ödeme koşullarıyla yatırımcılarına kavuşuyor. Bugüne kadar hep istediğiniz ancak maddi yetersizlikler ve bunun yanı sıra uygun bölge ve yatırım aracı bulamadığınız için gerçekleştirmediğiniz konut yatırımını gerçekleştirebilmek için buyurun Ekşioğlu inşaatın her hafta sonu İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından düzenlediği ücretsiz turlara katılarak Ekşioğlu inşaatı ziyaret edin. Oldukça profesyonel bir hizmet anlayışıyla yatırımcılarını gelip evlerine en yakın noktadan alan ücretsiz servisler karasuya ulaştıktan sonra Ekşioğlu inşaat şehir dışından gelen misafirleri için yemek ve çay ikramı yapmaktadır. Bu andan sonra Ekşioğlu inşaatın uzman satış müdürleri tüm misafirlere aynı profesyonellikle yaklaşıp karasu genelinde yer alan projelerini gezdirmeye başlayacaktır. Uzman satış müdürleri yatırımcılara bütün sitelerle, bütün projelerle, dairelerle ilgili fiyat, metrekare, site içi olanakları ve tüm detaylı bilgileri tek tek aktarır. Bütün misafirleriyle tek tek özel olarak ilgilenen Ekşioğlu inşaat Karasunun değişik noktalarında ve mahallelerinde yer alan site içi ve site dışı tüm projelerini gezdirip ayrıca tüm projelerin avantajları hakkında detaylı bilgileri verir. karasu evleri Yatırımcılar 10′ un üzerindeki site projesi içerisinde yer alan onlarca farklı konut projesi arasından zevklerine ve ihtiyaçlarına en yönelik konut projesini belirledikten sonra satış müdürleriyle pazarlık masasına oturuyor. Gelir düzeylerine göre ister banka kredisi isterlerse senetle ödeme seçeneğini değerlendirebilmektedir. Her iki ödeme seçeneğinin de artıları bulunmaktadır. Banka yoluyla ödemelerde faiz oranları uygulanıyor olmasına rağmen aylık taksit oranları oldukça düşük ve ucuz sayılabilecek fiyatlaradır. 120 aya kadar ödeme seçeneği bulunan bu konutlara oldukça uygun peşinat oranları vererek bitmiş projelerde tapu ve anahtar teslimi hemen yapılan bu ödeme seçeneğinin yanı sıra senetle ödeme seçeneği de yatırımcılar açısından oldukça avantajlıdır. Yatırımcılar daire bedelinin % 25i oranında peşinat bedellerinden kalan kısımları elden 40 ay 0 faiz seçeneği ile ödeyebilmektedir. Ancak yatırımcılar peşinat oranlarını yükselterek bu şekilde aylık taksit tutarlarını düşürebilmekte bunun yanı sıra aylık taksit oranları fazla gelirse ara ödeme seçeneği de uygulayabilmektedir.

karasuda-sahibinden-favori-projeler-eksioglu-karasu-evleri-2
En iyisi siz bir an önce Ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edin hem tüm bu anlattıklarımıza hemde çok daha fazlasına Ekşioğlu inşaat fırsatlarıyla sahip olun. Ekşioğlu inşaatın karasu 32 evlerde, karasu yeni mahallede, karasu limanı çevresinde, karasu plaj bölgesinde, karasu yalı mahallesinde, Karasu Kocaali de ve Karasunun daha pek çok noktasında yer alan konut projelerini değerlendirmek için geç kalmayın. Pek çok projede sınırlı sayıda kalan Ekşioğlu inşaatın muazzam manzaralarına sahip olan konut projeleriyle karasu da yaşamın, tatilin ve oldukça karlı bir yatırımın fırsatını kaçırmayın.

karasuda-sahibinden-favori-projeler-eksioglu-karasu-evleri-3

Ekşioğlu inşaat servis rezervasyonu için 0212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilir, bunun yanı sıra Google üzerinden adres ve konum bilgilerine ulaşıp bölgeyi kendi imkanlarınızla da ziyaret edebilirsiniz. 40 aylık senet kampanyasını kaçırmadan yatırımınızı gerçekleştirmek için vakit kaybetmeyin. Çünkü böyle bir kampanya karasu da kolay kolay birdaha gündeme gelmeyecektir. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68