Karasu Evleri Proje Sahibi Ekşioğlu İnşaat Yatırım Sizin İçin

ekşioğlu inşaat

Önümüzden gelen yaz sezonunda tatilinizi oldukça popüler ve eğlenceli bir merkeze geçirip aynı zamanda kendi konutunuza kendi müstakil evinizin Rahatlığında bir tatil fırsatı yaşamak için Karasu’ya gelip karasu yazlıklarını ve karasu evleri ni değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Sakarya’nın muhteşem güzellikler arasında kurulu olan bu ilçesi Karasuda satılık daire ve satılık karasu evi fırsatlarıyla on binlerce yatırımcının tatillerini ve yatırımlarını değerlendirdiği Bir bölge haline gelmiştir. Karasu yazlık daireleri Karasu’da oldukça geniş bir platformda hizmet veren, turizmcilerin ve tatilcilerin her dönem ihtiyaçları olan konut projelerinin başında gelmektedir. Yatırımcılar her yıl yaz tatillerine on binlerce lira dökmek yerine bugün karasuya gelip bu meblağları bölge genelinde yer alan karasu satılık yazlık larına Ve karasu evleri ne peşinat olarak verip kendi konutlarında bir tatil yaşama fırsatı yakalamaktadır.

karasu-evleri-proje-sahibi-eksioglu-insaat-yatirim-sizin-icin-1
Karasu hem 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi ile hem de bünyesindeki doğal güzelliklerle hem yaz tatillerini hem de günübirlik veya hafta sonu gezilerini değerlendirmek için oldukça uygun bir noktadır. Tertemiz denizi, altın kumdan termal özellik gösteren plajları, yaşam alanları, eğlence merkezleri, sosyal aktivite alanları bunun yanı sıra konaklama hizmetleri ve tüm bu tatil imkanlarının oldukça ucuz ve uygun fiyatlara gerçekleştirebilmesi bölgeyi turizmciler açısından oldukça cezbedici bir hale getirmektedir. Mükemmel bir yaz sezonu için bütün imkanların mevcut olduğu Karasu’da konaklama, yeme içme bunun yanı sıra eğlence ve sosyal aktivitelerin oldukça uygun fiyatlara yapılabiliyor olması Ve özellikle Marmara bölgesi ve çevresinde yaşayan turizmcilerin zamandan tasarruf ederek oldukça verimli ve eğlenceli bir tatil Seçeneği sunması Karasu’nun tercih edilebilirliğini her yıl biraz daha fazla artırmaktadır. Geçtiğimiz Yıl yaz sezonunda 800.000’lere varan nüfusuyla oldukça verimli bir sezon geçiren Karasunun; geçtiğimiz yıl aldığı mavi bayrak uygulamasıyla Bu yıl daha fazla turizmci çekeceği öngörülmektedir. Hem Karasu’nun hem de bölge ekonomisinin güçlenmesine oldukça büyük katkılar sağlayan Deniz turizminden elde edilen gelir arta dursun karasu sınırları içerisindeki doğal güzelliklerle de turizmcilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. El değmemiş bir doğada birbirinden muazzam güzellikte alanlara sahip olan karasu bu doğal miraslarla Her mevsim yerli ve yabancı turistlerin hayli ilgisini çekmektedir. Dünyanın sayılı doğal güzelliklerinden birisi olan Acarlar gölü ve langozu karasu sınırları içerisinde yer alan, birinci° SİT alanı olarak koruma altına alınan içerisinde onlarca endemik bitki ve hayvana ev sahipliği yapan, gizli kalmış bir cenneti andıran, nemli havasıyla, ıslak topraklarıyla bitkilerin gölün üzerinde oluşturduğu görsel şölenle ziyaretçilerini adeta büyülemektedir.

karasu-evleri-proje-sahibi-eksioglu-insaat-yatirim-sizin-icin-2

Maden deresi ve Şelalesi de yine karasu sınırları içerisinde yer alan hem tarihi hem de doğal güzellikleri tanıklık edebileceğiniz bir bölgedir. Şelalesiyle, deresiyle, madenleriyle, binlerce ağaç arasındaki Patikalarıyla, alabalık tesisleri ile ve şifalı sularıyla bugün turizmcileri ağırlamaya devam etmektedir. Özellikle bahar ve yaz sezonunda farklı bir güzelliğe bürünen bölgeyi ziyaret ederseniz buz gibi akan dere İçerisinde yürüyerek doğanın ve huzurun keyfini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Oldukça zengin bir bitki örtüsüne ve doğal güzelliklere sahip olan Karasu’da Yenimahalle bölgesi de hem yerleşim alanı hem de oldukça cezbedici bir turizm bölgesi olarak bize karşılamaktadır. Sakarya nehrinin Karadenizli buluştuğu noktada kurulan ve tarihin esintilerini taşıyan cadde ve sokaklarında Yeni mahallenin büyülü havasında ister tatilinizi isterseniz bölge genelinde yer alan konutları değerlendirerek tüm yaşamınızı sürdürebilirsiniz.
Görülmesi gereken daha pek çok alanın mevcut olduğu ve alternatif turizm türleri ile de önümüzdeki yıllarda adını daha fazla duyacağımız Karasu’da hem bu doğal güzellikler arasında hem de artan değerler karşısında kayıtsız kalmayıp yatırım fırsatlarını değerlendirip Bu muhteşem bölgede tatilinizi ve yaşamınızı değerlendirirken yatırımlarınızdan oldukça karlı geri dönüşümler almak için sizleri ekşioğlu inşaat satış ofisine bekliyoruz. www.eksioglukarasuyazlik.com

karasu-evleri-proje-sahibi-eksioglu-insaat-yatirim-sizin-icin-3

Karasu’nun muhteşem güzellikte ki mahallelerinde ve bölgelerinde hayat bulan Ekşioğlu inşaatın birbirinden farklı projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak firmanın İstanbul’dan özel müşterilerine sunduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68