Karasu Evleri Konut Sahibi Olmak İçin Yeni Projeler

karasu-satilik-yazlik-binden-fazla-yeni-merkezi-konut-genis-metrekare-3

Karasu evleri daire seçenekleri olarak sizlere çok fgarklı projeler sunuyor ekşioğlu inşaat güvencesi ile yazlık kışlık daireler Sakarya emlak sektörüne hız kazandırıyor.Karasu satılık arsa arayanların ucucz arsa beklentileri malesef artık yok yatırımlar fiyatları bir hayli artırdı.

Yıllardır karasu ya oldukça büyük hizmetler veren, hayata geçirdiği karasu satılık daire leriyle oldukça farklı fırsatlar sunan tanıdığı imkanlarla, emlak konut projeleriyle ve düzenlediği kampanyalarla rakiplerine açık ara fark atan Ekşioğlu inşaat bugün Karasunun en büyük inşaat şirketi olmaya devam ediyor. Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleriyle yatırımcıların gündeminden düşmeyen, karasuda her dönem en çok tercih edilen inşaat firması olan ve bunun yanı sıra oldukça farklı konut projeleri barındıran Ekşioğlu inşaat yaptığı konut projeleriyle adını geniş yatırımcı kitlelerine duyurmayı başarmış, inşa ettiği konut projeleri firmaya büyük bir popülarite ve aynı zamanda firmaya karşı güven sağlamıştır.

karasu-evleri-konut-sahibi-olmak-icin-yeni-projeler-2
Karasuda hem geçmişte hem de bugün en iyi hizmeti ve en kaliteli yaklaşımı sunan Ekşioğlu inşaat bünyesinde her dönem her yatırımcının beğenip sahip olabileceği ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlara bir konut bulmak mümkün. karasuda satılık ev konusunda yılların deneyim ve birikimiyle müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda konutlar inşa eden Ekşioğlu inşaatta aradığınız nitelikle uygun bir konut bulmak geçmişte olduğu gibi bugünde mümkün durumda. yatırımcılar için birbirinden farklı donanımlara sahip konut projelerine imza atan Ekşioğlu inşaat daima en iyisini ve en kalitelisini hayata geçirip bu konutları mümkün olabildiğince yatırımcılar tarafından elde edilebilir fiyatlara satışa çıkarmaktadır.
karasuda rakiplerinin en iyisi durumundaki firma bölgede havuzlu konut projelerinin öncüsüdür. bugün yatırımcıların büyük çoğunluğu karasuda site içi havuzlu konut projeleriyle ilgilenip bu konutlara büyük talepler gösterse de bazı yatırımcı kesimleri site dışı havuzsuz konut projesi talep etmektedir. Ekşioğlu inşaat yatırımcılar için bu durumu göz önüne almış projelerinin büyük çoğunluğunu site içi havuzlu olarak inşa edip yatırımcıların beğenisine sunsa da site dışı binaları da bulunmaktadır. özellikle denize yürüme mesafesinde konutlar inşa eden Ekşioğlu inşaat site dışı projelerinde de bu konumlara önem vermektedir. Bugün karasu limanına oldukça yakın mesafede yer alan, Karasunun önümüzdeki yıllarda en fazla değerlenecek bölgesi olarak öngörülen liman projesi yakınında yer alan Yeşilvadi 5 sitesi bugün site dışı konut projesi talep eden yatırımcıların gözdesi durumundadır. pek çoğu yatırımcılarla buluşan şuan sınırlı sayıda daire kalan bu muhteşem projeyi değerlendirmek için geç kalmayın. bunun yanı sıra Ekşioğlu inşaatın satış rekorları kıran göl evleri projesinde ise sadece son bir adet daire kalmış olup yatırımcısıyla buluşmayı beklemektedir.

karasu-evleri-konut-sahibi-olmak-icin-yeni-projeler-3

firmanın denize 0 konumda bulunup kendine özel plajı, botanik parkı, sinema salonu, otoparkı ve daha pek çok olanağı barındıran ödüllü projesi olan Ekşioğlu City projesinde de daireler hızla tükenmekte 1+1 dairelerde sona gelinmiştir. proje içerisinde sadece son 1 adet 1+ 1 daire kalan Ekşioğlu City projesinde son fırsatı kaçırmamak içinde acele edin.

karasu-evleri-konut-sahibi-olmak-icin-yeni-projeler-4
Bugün ister Google Earth üzerinden konumuna ulaşıp kendiniz ziyaret edeceğiniz Ekşioğlu inşaat satış ofisini ayrıca firmanın İstanbul’dan düzenlendiği ücretsiz turlara katılarak ta ziyaret edebilir, Ekşioğlu City projesi hariç firmanın tüm projelerine elden 40 ay 0 faiz senet seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu City projesini ve senetle ödeme seçeneği bulunan diğer tüm projeleri dilerseniz banka yoluyla 120 aya varan taksit imkanlarıyla da ödeyebilirsiniz. bu fırsatları kaçırmamak ve Ekşioğlu inşaatın sınırlı sayıda kalan projelerini değerlendirmek için hiç vakit kaybetmeden 0212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz servis kaydınızı oluşturun. www.eksioglukarasuyazlik.com Ayrıca dilerseniz site üzerinde ki canlı destek hattından bilgi alabilir, canlı destek hattına numaranızı bırakarak arkadaşlarımızın sizleri arayıp servis kaydınızı oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68